عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود عباس عبدي

عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود

پس از انتشار خبر اظهارات دادستان محترم تهران درباره رييس كل سابق بانك مركزي و ايراد اتهام به او مبني بر تضييع 30 ميليارد دلار و 60 تن طلا، دولت نيز بيانيه‌اي در نقد اين رفتار و گزارش منتشر كرد كه در جاي خود قابل توجه بود، به ‌ويژه آنجا كه به زمان اعلام آن اشاره كرده است. بدون در نظر گرفتن اعتبار نكات ذكر شده عليه او، به نظر مي‌رسد كه پاسخ به چند نكته ضروري است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۵۲ آرشیو
تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن حمید یزدانیان

تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن

در بین ایرانیان چنان سخن از پیوندهای باستانی قوم یهود و ایرانی و عظمت شاهان هخامنشی میزند و مردم ایران را به باستان گرایی سوق می دهد که...
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۳۶
يکشنبه ۰۵ تير ۱۴۰۱ - 2022 June 26
کد خبر: ۱۲۳۱۲۵
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۹
برنامه سازان جوان و پیش کسوت سینما و تلویزیون برای پیشبرد اهداف گردشگری ایران و معرفی میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی ایران اعلام امادگی گردند.
کانون تهیه کنندگان رسانه های دیداری  ضمن تبریک به وزیر میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی با اهداف  عزت اله ضرغامی همراه شدند تا با استفاده مفید از ظرفیت های رسانه در راه معرفی میراث فرهنگ غنی ایرانی و نمایش دستاورد های فرهنگی در این حوزه به رونمایی از اماکن بکر گردشگری این مرزبوم پرداخته و از جلوه های جذاب ایران اسلامی در حوزه ی صنایع دستی که به نوعی معرف آداب وسنن اقوام رنگارنگ این خاک است با نگاهی هنرمندانه قابی خاطره ساز بنا کنند.

کانون تهیه کنندگان رسانه های دیداری در تبریک به ضرغامی نوشت؛

جناب آقای مهندس سید عزت الله ضرغامی

وزیر محترم میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی

با سلام و احترم

بسی مایه مباهات و خرسندی است انتصاب شایسته حضرتعالی در مقام وزارتخانه اصیل و فرهنگی که بار تاریخ و فرهنگ و هنر ایران زمین را به دوش می برد تبریک عرض می نماییم .با شناختی که از سال های همکاری نزدیک با شما داریم ، باور داریم به امید ایزد یکتا با حضور شخصیت موثر فرهنگی چو شما به بهترین شکل این وزارتخانه بر رسالت خود در مسیر تعالی و توسعه، گام های بلندی  برخواهد داشت .

جناب آقای مهندس ضرغامی ، جامعه هنرمندان کانون تهیه کنندگان رسانه های دیداری که همگی از همکاران قدیمی حضرتعالی می باشند، مفتخر است هم اینک اعلام آمادگی برای هر گونه همکاری در حوزه رسانه و‌ تبلیغات از تولید در حوزه فیلم و سریال و مستند و برنامه های ترکیبی را اعلام کند و برای توسعه صنعت گردشگری ایران عزیزمان از تاسیس شبکه های اینترنتی و رادیو گردشگری همه توان حرفه ای خود را عیان کنیم . بی شک پیشکسوتان و تازه نفسان جوان این عرصه در خط مقدم خدمت به این وزارتخانه معظم هستند .

با آرزوی توفیق روزافزون برای حضرتعالی و همکاران محترم شما این وزارتخانه معظم .

مهدی فرجی

رئیس هیئت مدیره کانون تهیه کنندگان رسانه های دیداریبازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها