عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود عباس عبدي

عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود

پس از انتشار خبر اظهارات دادستان محترم تهران درباره رييس كل سابق بانك مركزي و ايراد اتهام به او مبني بر تضييع 30 ميليارد دلار و 60 تن طلا، دولت نيز بيانيه‌اي در نقد اين رفتار و گزارش منتشر كرد كه در جاي خود قابل توجه بود، به ‌ويژه آنجا كه به زمان اعلام آن اشاره كرده است. بدون در نظر گرفتن اعتبار نكات ذكر شده عليه او، به نظر مي‌رسد كه پاسخ به چند نكته ضروري است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱۲۵ آرشیو
تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن حمید یزدانیان

تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن

در بین ایرانیان چنان سخن از پیوندهای باستانی قوم یهود و ایرانی و عظمت شاهان هخامنشی میزند و مردم ایران را به باستان گرایی سوق می دهد که...
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱۰۶
پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - 2022 December 08
کد خبر: ۱۲۳۱۲۶
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۱
دکتر محمد رییس زاده عضو هیات مدیره نظام پزشکی تهران امروز شنبه سوم مهرماه با رییس نایب رئیس ودبیر جامعه جراحان کشور دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار دکترایرج فاضل، رییس جامعه جراحان کشور ضمن تقدیر از جامعه پزشکی کشور، جایگاه رفیع این قشررا یادآور شد و گفت: دلیل هجمه های وارده بر پیکره جامعه پزشکی کشور رشد وموفقیت بی نظیری است که در سالهای اخیر حاصل شده که باید مورد صیانت و احترام قرار گیرد.

همچنین دکتر عباسیون، نایب رییس جامعه جراحان نیز بر بهبود وضعیت معیشتی فارغ التحصیلان جوان جامعه پزشکی وبخصوص پزشکان عمومی اشاره کرد و دکتر صحت، دبیر کل علمی جامعه جراحان نیز بر حضور موثر چهرهای نامدار جامعه پزشکی برای کمک به توان سازمان نظام پزشکی تأکید کرد.

در پایان این دیدار صمیمی دکتر رییس زاده، عضو هیات مدیره نظام پزشکی تهران بزرگ ضمن ارائه گزارشی از وضعیت جامعه پزشکی کشور و با اشاره بر انتخابات پیش رو، بر لزوم استفاده از ظرفیت معنوی اساتید و پیشکسوتان در پیشبرد اهداف نظام پزشکی به عنوان یکی از مهمترین ارکان قدرت آن تاکید کرد و خواستار حضور مستمر آنها برای مشاوره و هدایت جامعه پزشکی شد.
برچسب ها: دکتر رئیس زاده
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها