عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود عباس عبدي

عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود

پس از انتشار خبر اظهارات دادستان محترم تهران درباره رييس كل سابق بانك مركزي و ايراد اتهام به او مبني بر تضييع 30 ميليارد دلار و 60 تن طلا، دولت نيز بيانيه‌اي در نقد اين رفتار و گزارش منتشر كرد كه در جاي خود قابل توجه بود، به ‌ويژه آنجا كه به زمان اعلام آن اشاره كرده است. بدون در نظر گرفتن اعتبار نكات ذكر شده عليه او، به نظر مي‌رسد كه پاسخ به چند نكته ضروري است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱۲۵ آرشیو
تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن حمید یزدانیان

تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن

در بین ایرانیان چنان سخن از پیوندهای باستانی قوم یهود و ایرانی و عظمت شاهان هخامنشی میزند و مردم ایران را به باستان گرایی سوق می دهد که...
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱۰۶
دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱ - 2022 December 05
کد خبر: ۱۲۳۱۲۹
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۵
انتصابات دهه شصتی ها در وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی ادامه دارد .
صبح امروز سید عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی  وحید سلطانی را به سمت مشاور وزیر و  مدیرکل  حراست و میثم آسوپا را به سمت مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد ، بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی منصوب کرد .

سلطانی و اسوپا هر دو متولد ۱۳۶۲ هستند .

پیش از این نیز مهندس ضرغامی دکتر علی اصغر شالبافیان متولد ۱۳۶۰ را به سمت معاونت گردشگری  دکتر طاهره قیومی متولد ۱۳۶۱ را به سمت مشاور و مسول پیگیری های ویژه وزیر و مهندس احمد خورشید سوار متولد ۱۳۶۹را به سمت مشاور فن اوری های نوین و حسن میثمی ۱۳۶۵ را به سمت مدیر کل روابط عمومی  منصوب کرد .
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها