عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود عباس عبدي

عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود

پس از انتشار خبر اظهارات دادستان محترم تهران درباره رييس كل سابق بانك مركزي و ايراد اتهام به او مبني بر تضييع 30 ميليارد دلار و 60 تن طلا، دولت نيز بيانيه‌اي در نقد اين رفتار و گزارش منتشر كرد كه در جاي خود قابل توجه بود، به ‌ويژه آنجا كه به زمان اعلام آن اشاره كرده است. بدون در نظر گرفتن اعتبار نكات ذكر شده عليه او، به نظر مي‌رسد كه پاسخ به چند نكته ضروري است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱۲۵ آرشیو
تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن حمید یزدانیان

تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن

در بین ایرانیان چنان سخن از پیوندهای باستانی قوم یهود و ایرانی و عظمت شاهان هخامنشی میزند و مردم ایران را به باستان گرایی سوق می دهد که...
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱۰۶
پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - 2022 December 08
کد خبر: ۱۲۳۱۳۳
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۶
مذنب مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندی وزارت راه‌وشهرسازی از انجام نخستین بازرسی تخصصی این وزارتخانه از پایانه های حمل بار جاده‌ای گلگهر و منطقه سیرجان و رسیدگی به گزارش‌های مردمی از تخلفات خبر داد.
حسین مذنب، مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندی وزارت راه و شهرسازی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه‌وشهرسازی، با اشاره به دستور رئیس جمهور مبنی بر مبارزه با فساد و پایان بی‌عدالتی و تبعیض، گفت: در این راستا به‌دنبال صدور دستور ویژه وزیر راه‌وشهرسازی و بنابر گزارش‌های مردمی و تخلفات متعدد حوزه حمل‌ بار جاده‌ای، برای احقاق حقوق رانندگان جاده‌ای نخستین بازدید میدانی از این حوزه را از استان کرمان، شهرستان سیرجان انجام دادیم.

وی با بیان اینکه انجام این بازرسی‌های تخصصی با پیروی از مکتب حاج قاسم سلیمانی است، افزود:‌ در راستای نخستین بازرسی تخصصی وزارت راه‌و‌شهرسازی در حوزه حمل بار جاده‌ای از پایانه‌های گلگهر و منطقه سیرجان بازدید میدانی شد.

مذنب با اشاره به اینکه رانندگان و انجمن‌های صنفی مربوطه در این بازدید دغدغه‌های خود را مطرح کردند، تصریح کرد: در این بازدید تخلفاتی همچون نداشتن ضوابط تاسیس شرکت باربری، عدم توزیع عادلانه بار،‌ عدم تبعیت از سامانه‌های هوشمند موجود و تضییع حقوق رانندگان در خصوص کرایه‌های حمل بار و... از جمله این دغدغه‌ها و مشکلات بود.

مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندی وزارت راه‌ و شهرسازی ادامه داد: پس از بازرسی کامل و مستندسازی تخلفات با همکاری دادستان با متخلفان برخورد قاطع و قانونی خواهد شد.

به‌گفته وی بی‌شک این اقدام پیامی از سوی وزارت راه‌و‌شهرسازی دولت مردمی به تمامی متخلفان حوزه‌های ماموریتی وزارتخانه و پایانی بر سوءاستفاده از بسترها و گلوگاه‌های اقتصادی خواهد بود.
برچسب ها: مذنب
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها