عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود عباس عبدي

عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود

پس از انتشار خبر اظهارات دادستان محترم تهران درباره رييس كل سابق بانك مركزي و ايراد اتهام به او مبني بر تضييع 30 ميليارد دلار و 60 تن طلا، دولت نيز بيانيه‌اي در نقد اين رفتار و گزارش منتشر كرد كه در جاي خود قابل توجه بود، به ‌ويژه آنجا كه به زمان اعلام آن اشاره كرده است. بدون در نظر گرفتن اعتبار نكات ذكر شده عليه او، به نظر مي‌رسد كه پاسخ به چند نكته ضروري است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱۲۵ آرشیو
تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن حمید یزدانیان

تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن

در بین ایرانیان چنان سخن از پیوندهای باستانی قوم یهود و ایرانی و عظمت شاهان هخامنشی میزند و مردم ایران را به باستان گرایی سوق می دهد که...
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱۰۶
پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - 2022 December 08
کد خبر: ۱۲۳۱۵۹
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۰
جشنواره مدیر جوان نمونه تراز انقلاب اسلامی در سالروز ولادت حضرت علی اکبر و روز جوان به همت شورای عالی جوانان انقلابی، در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب مبنی بر شناسایی و تقویت مدیریت جوانان انقلابی با حضور معاون رئیس جمهور، مسئولان عالی رتبه کشوری و لشکری در سالن همایش شهید سلیمانی برگزار شد.

در این مراسم رضایی معاون رئیس جمهور با اشاره به خصوصیات و ویژگی های مدیر نمونه و کارآمد و با نام بردن از سردار شهید حسن باقری به عنوان الگوی جوان نمونه تراز انقلاب اسلامی گفت: مدیر جوان انقلابی باید در بحران ها همچون این شهید سرافراز به خوبی بتواند هدایت امور را به دست گیرد.
معاون رئیس جمهور با بیان اینکه مشکلات مدیریت در فضای آرام، به مراتب کمتر از اوضاع حاد جنگی است، اظهار داشت: شهید حسن باقری و بسیاری از فرماندهان جوان دوران دفاع مقدس در شرایط سخت و با امکانات اندک توانستند، جنگ را به بهترین وجه مدیریت کنند.
وی در ادامه افزود: امروز میهن عزیزمان، تشنه خدمت و آماده حرکت جهشی در همه‌ی عرصه‌ها و نیازمند مدیریتی جوان و جهادی و شجاع است که بتواند توانمندی‌های آشکار و نهفته‌ی ملّت، بویژه جوانان را که بسیار فراتر از مشکلات است، بسیج کرده و به میدان کار و تلاش سازنده آورد و موانع را از سر راه تولید بردارد و سیاست تقویت پول ملّی را بِجِد دنبال کند و قشر‌های متوسّط و پایین جامعه را که سنگینیِ مشکلات اقتصادی بر دوش آن‌ها است، توانمند سازد.
سخنران بعدی این جشنواره سید محمد حسین علوی گرگانی رئیس شورای عالی جوانان انقلابی گفت: مدیریت تراز انقلاب بر اساس ارزش ها و دیدگاه های مقام معظم رهبری برخاسته از فرهنگ انقلابی و ارزش های اسلامی است و منویات معظم له با رویکرد های بدیع و تببین ارزش های اسلامی انقلابی به این راه طراوت و پویایی خاصی بخشیده است.
علوی بیان کرد: در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب، از چند ماه قبل کمیته ای از نخبگان و اساتید انقلابی به منظور شناسایی مدیران جوان شاخص و نمونه در تراز انقلاب اسلامی تشکیل و سوابق و خدمات 200 مدیر جوان انقلابی مورد بررسی قرار گرفت که در مرحله اول 25 نفر از مدیران جوان نمونه تراز به شرح ذیل شناسایی شدند: علی باقری کنی، سید علی موسوی جم، وحید جلیلی، جواد تاجیک، علی بهادری جهرمی، محمدرضا فرزین، حمید غریب پور، احمد حیدری، علی جعفری، سید میعاد صالحی، اسماعیل زارعی کوشا، محسن منصوری، زهرا پناهی روا، احمد اسدزاده، علی محمد قادری، علی محمد قلی ها، مهرداد بذرپاش، صمداله شکری، محمد پیرعلی، سیدمهدی نیازی، علیرضا پیمان پاک، علی بحرینی، علی حایک، علی همتی، سید محمود اسلامی، که از این نفرات برتر در مرحله نهایی 10 نفر بعنوان مدیر نمونه جوان در تراز انقلاب اسلامی معرفی و تقدیر خواهند شد.
مدیر جشنواره در پایان افزود: در تیرماه سال آینده کنگره ملی سالانه مدیر جوان تراز انقلاب اسلامی بعنوان جایزه شهید سرلشکر حسن باقری در جهت الگو سازی، ترویج گفتمان و فرهنگ سازی مدیریت جهادی و تشویق مدیران جوان کشور با محوریت شورای عالی جوانان انقلابی برگزار خواهد شد.
برچسب ها: تراز انقلاب
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها