عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود عباس عبدي

عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود

پس از انتشار خبر اظهارات دادستان محترم تهران درباره رييس كل سابق بانك مركزي و ايراد اتهام به او مبني بر تضييع 30 ميليارد دلار و 60 تن طلا، دولت نيز بيانيه‌اي در نقد اين رفتار و گزارش منتشر كرد كه در جاي خود قابل توجه بود، به ‌ويژه آنجا كه به زمان اعلام آن اشاره كرده است. بدون در نظر گرفتن اعتبار نكات ذكر شده عليه او، به نظر مي‌رسد كه پاسخ به چند نكته ضروري است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۸۶ آرشیو
تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن حمید یزدانیان

تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن

در بین ایرانیان چنان سخن از پیوندهای باستانی قوم یهود و ایرانی و عظمت شاهان هخامنشی میزند و مردم ایران را به باستان گرایی سوق می دهد که...
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۷۰
يکشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۱ - 2022 September 25
کد خبر: ۱۲۳۱۹۲
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۸

با شرکت در کلاس‌های آموزش برق خودرو و مکانیک خودرو فنی و حرفه ای دارالفنون علاوه بر دریافت مدرک بین المللی می‌توانید برای ورود به بازار کار تعمیرات خودرو آماده شوید.

جالب است بدانید که به گزارش انصاف نیوز این آموزشگاه برای افزایش سهولت در ثبت نام هنر آموزان، شهریه دوره آموزش باتری سازی و دوره مکانیکی خود را حدود 30 درصد کاهش داده است.
در ادامه به معرفی دوره مکانیک خودرو و دوره برق خودرو این آموزشگاه فنی و حرفه ای خواهیم پرداخت.

آموزش مکانیکی خودرو؛ کلاس های دوره مکانیکی شامل چه مواردی است؟

یکی از زیرشاخه‌های پرطرفدار اتومکانیک، دوره آموزش مکانیک خودرو می‌باشد. لازم است بدانید که این دوره به دلیل سلسله مراتب و حجم مطالبی که دارد، به دو کلاس مجزای دوره مکانیک درجه 1 و درجه 2 دسته بندی می‌شود.

فرآیند برگزاری کلاس‌های آموزش مکانیک خودرو به این صورت است که در ابتدا کارآموزان باید برای دستیابی به یک دید کلی و آشنایی با اصول و مبانی اولیه این حوزه، در دوره مکانیک درجه 2 شرکت می‌کنند. بعد از اتمام این دوره و اخذ مدرک بین المللی مکانیک درجه دو، شرکت کنندگان می‌توانند با ثبت نام در دوره مکانیکی درجه یک، در کلاس‌ها شرکت کنند.

 برخی از مباحث مطرح شده طی این دوره‌های مکانیکی عبارت اند از:

·        رفع خرابی سوپاپ‌ها، یاتاقان‌ها، سرسیلندرها و...

·        تعمیر گیربکس‌های مدل اتوماتیک AL4

·        شناخت جزئیات ترمز ماشین و سنسورها

·        تعمیر موتور خودروهای مختلف؛ از سرفصل‌های دوره مکانیکی خودرو

·        نحوه تعمیر دیفرانسیل

·        شناخت و بررسی جلوبندی خودرو

توجه داشته باشید که در قدم اول از شروع کلاس‌ها، داوطلبان به صورت تئوری با مباحث اصولی و پایه‌ای آشنا می‌شوند. سپس نوبت به آموزش‌های عملی رسیده و شرکت کنندگان باید در محیط تعمیرگاه دست به کار شده و به پیاده سازی هر آنچه که یاد گرفته‌اند، بپردازند.

دوره مکانیکی؛ از زبان آموزشگاه دارالفنون با آموزش مکانیک خودرو آشنا شوید!

دوره‌های آموزش مکانیک خودرو در سطوح مختلفی برگذار می‌گردد و بهتر است آموزش خود را در آموزشگاهی با امکانات کافی طی کنید؛ آموزشگاهی مانند مجموعه دارالفنون که پس از طی کردن دوره مکانیکی خودروهای سواری داخلی، امکان ثبت نام در دوره تعمیر ماشین‌های خارجی را نیز برای شما فراهم کرده باشد.این دوره در آموزشگاه ما به صورت کار در محیط تعمیرگاهی (محیط واقعی کار) با بهترین امکانات و استفاده از خودروی زنده و استفاده از موتور خودروهای روز همچون TU5 ، EF7 ، L90 ، پراید ، تیبا ،پژو 206 ، پژو 405، پژو پارس، سمند و گیر بکس‌های اتوماتیک و با آموزش برترین اساتید آموزش Auto Mechanic فنی و حرفه ای برگذار می‌شود.البته همانطور که گفته شد، پس از پایان کلاس‌های مکانیک خودرو سواری درجه 2 می‌توانید در کلاس‌های درجه یک نیز شرکت کرده و تعمیر خودروهای پیشرفته‌تر را نیز بیاموزید.

این بخش به نقل از توضیحات دوره مکانیک خودرو آموزشگاه دارالفنون نوشته شده است.

آموزش برق خودرو؛ کلاس های دوره باتری سازی شامل چه مواردی است؟

طی دوره آموزش برق خودرو، اساتید باتجربه به کارآموزان قطعات مختلف برق خودرو  و مدارات آن را معرفی کرده و  آن‌ها را به شکل تئوری با مبانی اصولی مربوط به برق ماشین آشنا می‌کنند. در گام بعدی برای جا افتادن هر چه بیشتر مطالب گفته شده، لازم است کارآموزان این مباحث را  روی تابلوهای آموزشی عملی کنند.

در مرحله آخر دوره آموزش باطری سازی خودرو، شرکت کنندگان جهت تکمیل پروسه آموزش خود از فضای کلاس و حالت تئوری خارج می‌شوند. در این مرحله برای اینکه کارآموزان بتوانند بعد از اتمام دوره با محیط کار راحت‌تر ارتباط برقرار کنند، وارد تعمیرگاه تخصصی‌ای می‌شوند که آموزشگاه برای آن‌ها فراهم کرده است.

پیاده سازی آموخته‌ها در چنین محیطی، علاوه بر رفع اشکالات شرکت کنندگان توسط اساتید،  سبب افزایش اعتماد به نفس آن‌ها برای ورود به بازار کار نیز می‌شود. در ادامه به بیان چند مورد از مباحثی پرداخته‌ایم که در دوره برق خودرو درجه 2 و درجه 1 مطرح می‌شوند:

·        شناخت سیستم توزیع و تامین برق ماشین

·        معرفی اصول و دستورالعمل‌های ابتدایی برق خودرو

·        تعمیرات برف پاک کن و سیستم صوتی

·        نصب و تعمیر سیستم صوتی؛ از سرفصل‌های دوره آموزش برق خودرو

·        آشنایی با مدارات و مباحث مربوط به امنیت خودرو

به این نکته توجه داشته باشید که شما عزیزان باید در قدم اول، در کلاس آموزش باطری سازی درجه 2 شرکت کرده و پس از گذراندن این دوره، وارد کلاس آموزش برق خودرو درجه یک شوید.

دوره باتری سازی؛ از زبان آموزشگاه دارالفنون با آموزش برق خودرو آشنا شوید!

کلاس های دوره آموزش برق خودرو که در بین برخی افراد با نام آموزش باطری سازی نیز شناخته می شود، یکی از دورهای رسمی فنی حرفه ای است و به شرکت کنندگان در این کلاس های آموزشی صفر تا صد برق خودرو، در پایان مدرک رسمی و معتبر با ارزش بین المللی ارائه می شود. ضمناً لازم است خاطر نشان کنیم که بازار کار این رشته با توجه به گسترش روز افزون استفاده از خودرو در کشور و به تبع آن نیاز بیشتر به تعمیرکار برق اتومبیل یا همان متخصصین تعمیر باتری و سیم کشی خودرو از رونق بالایی در کشور ایران و به خصوص شهرهایی نظیر تهران و دیگر شهرهای کشور برخوردار است.

این بخش به نقل از توضیحات آموزش برق خودرو (https://darr.ir) آموزشگاه باتری سازی دارالفنون نوشته شده است.


آشنایی با فرصت‌های شغلی درآمدزا بعد از گذراندن دوره آموزش برق خودرو

شما عزیزان می‌توانید در صورت شرکت در دوره آموزش باطری سازی خودرو، در موقعیت‌های شغلی زیر مشغول به کار شوید:

·        خرید و فروش باطری انواع خودروهای داخلی و خارجی

·        نصب سیستم صوتی، شیشه بالابر و قفل خودرو و تعمیرات آن‌ها

·        در شرکت‌ها و نمایندگیهای مجاز خودروسازان داخلی و خارجی

·        دریافت جواز کسب بواسطه اخذ مدرک فنی و حرفه ای آموزش برق خودرو

توجه داشته باشید که موارد گفته شده تنها تعداد محدودی از موقعیت‌های شغلی‌ای هستند که بعد از شرکت در دوره آموزش باطری سازی خودرو می‌توانید در آن‌ها فعالیت کنید.

شرکت در دوره‌های آموزشی مکانیک و برق خودرو درالفنون با پرداخت اقساطی

اگر شما هم به دنبال یک آموزشگاه تخصصی می‌گردید که از سطح و کیفیت برگزاری دوره‌های آن‌ها، مطمئن باشید، توصیه می‌کنیم از دوره‌های اتومکانیک آموزشگاه درالفنون غافل نشوید. این آموزشگاه به جهت اینکه هیچ فرد مستعد و باانگیزه‌ای به دلیل مشکلات مالی از پیشرفت بازنماند، امکان پرداخت شهریه کلاس‌های آموزش باطری سازی و آموزش برق خودرو را به صورت اقساطی را فراهم کرده است.

همچنین از دیگر خدمات این مجموعه آموزشی میتوان به موارد پایین اشاره کرد:

·        دسترسی راحت با وسایل نقلیه عمومی

·        بهره مندی از اساتید مجرب و متخصص

·        ارائه مدرک معتبر بین المللی مکانیکی خودرو یا برق خودرو با قابلیت ترجمه جهت مهاجرت

·        برخورداری از  ابزار و تجهیزات پیشرفته

·        فراهم سازی خوابگاه برای کارآموزان دوره آموزش برق و مکانیک خودرو

شما عزیزان می‌توانید جهت دریافت مشاوره و آشنایی بیشتر با تفاوت‌های بین دوره آموزش برق خودرو و دوره مکانیک خودرو،با استفاده از روش های زیر با آموزشگاه فنی و حرفه ای دارالفنون تماس بگیرید و یا در صورت تمایل جهت اطلاع دقیق از شرایط ثبت نام در دوره مکانیکی یا دوره آموزش باطری سازی خودرو به صورت حضوری به این مجموعه مراجعه کنید:

·        با شماره تلفن: 02155965666

·        آدرس: تهران، میدان شهرری، خیابان 24 متری زکریای رازی، خیابان اداره پست، پلاک 2

·        وب سایت: https://darr.ir

·        ایمیل: info@darr.ir

 

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها