عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود عباس عبدي

عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود

پس از انتشار خبر اظهارات دادستان محترم تهران درباره رييس كل سابق بانك مركزي و ايراد اتهام به او مبني بر تضييع 30 ميليارد دلار و 60 تن طلا، دولت نيز بيانيه‌اي در نقد اين رفتار و گزارش منتشر كرد كه در جاي خود قابل توجه بود، به ‌ويژه آنجا كه به زمان اعلام آن اشاره كرده است. بدون در نظر گرفتن اعتبار نكات ذكر شده عليه او، به نظر مي‌رسد كه پاسخ به چند نكته ضروري است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱۲۵ آرشیو
تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن حمید یزدانیان

تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن

در بین ایرانیان چنان سخن از پیوندهای باستانی قوم یهود و ایرانی و عظمت شاهان هخامنشی میزند و مردم ایران را به باستان گرایی سوق می دهد که...
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱۰۶
دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱ - 2022 December 05
کد خبر: ۱۲۳۲۲۸
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۶


تدبیر24»شما می توانید برای اطلاع از قیمت سیم مفتول، خرید سیم مفتول گالوانیزه و فروش سیم مفتول مسی به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.

سیم مفتول را می‌توان همان مفتول سیاه نامید افرادی که در بازار آهن قدمت چند ساله دارند این سیم مفتول را به عنوان سیم مفتول یا مفتول می شناسند.

از خصوصیات این سیم که در صنعت ساختمان سازی کاربرد دارد همچنین در ساخت بسیاری از مصالح نیز به کار می‌رود و به عنوان ماده اولیه یا به عبارتی می توان گفت مفتول مادر نیز شناخته می شود.

سیم مفتول در ساخت مفتول گالوانیزه، مفتول، فنر، توری فرنگی، اسید شور، توری فنس، توری گابیون، توری مرغی به طور مستقیم به کار می رود همچنین سیم مفتول ها به صورت غیر مستقیم نیز در صنعت خودروسازی یا کشاورزی همچنین نجاری استفاده می شود در واقع مصرف بیشتر صنایع داخلی و تولید ملی باعث شده است مجموعه آراد برندینگ در این زمینه راهنمایی ها و نکات مهمی را در خصوص نحوه صادرات این محصول در سایت خود بیان نماید.

 

فروشندگان باید بدانند که انواع سیم مفتول گالوانیزه نیز در سالهای اخیر از استقبال بسیار خوبی در بین مصرف کنندگان قرار گرفته است که می تواند دلایل بسیاری داشته باشد که از آن جمله می توان به کارآیی مناسب تر در تولید انواع دیگر محصولات که سیم مسی عملا در آنها کاربردی ندارد اشاره کرد.

سیم مفتول گالوانیزه از انعطاف پذیری بسیار بیشتری نسبت به سیم مسی برخوردار است و با توجه به وجود فراوان مواد اولیه آن در داخل کشور می تواند از قیمت مناسبی نیز برخوردار بوده و از قیمت تمام شده ی پایینی نیز برخوردار باشد.

 

قیمت سیم مفتول

در سالهای اخیر و در بازار عرضه و تقای این محصول فروش سیم مفتول مسی از اهمیت بیشتری نسبت به بقیه محصولات در این رسته برخوردار است و این به دلیل استراتژیک بودن مفتول مسی در ساخت انواع محصولات الکترونیکی که باید با آنها انتقال الکتریسیته و انريی به صورت مطلوبی صورت گیرد بسیار برجسته است.

 

لازم به ذکر است که فروش در این حجم باعث می شود که علاوه بر پوشش کامل تقاضای کامل این محصول بتوان از طریق مازاد تولید آن را به کشورهای متقاضی صادر و از این طریق قیمت سیم مفتول را تعدیل نمود و ارزآوری مناسبی را نسیب کشور نمود.

مفتول گالوانیزه همان مفتول سیاهی است که با فلز روی معمولاً پوشیده می شود که به این روش گالوانیزه شدن می گویند.

به دو صورت گرم و سرد این فرایند انجام می گیرد، گالوانیزه شدن گرم فولاد فاقد چربی همچنین اکسیژن را درون روی مذاب قرار می دهند.

طی یک واکنشی که بین فولاد و روی صورت می گیرد یک نوع روکش آلیاژی از جنس روی، فولاد را می پوشانند که در برابر خوردگی، زنگ زدگی و در شرایط های نامساعد محیطی محافظت می کند به این نوع مفتول، مفتول گرم گفته می شود.

 

 

سیم مفتول گالوانیزه

همان طور که می دانید سیم مفتول ها شامل نمونه های متعددی هستند که شامل سیم مفتول گالوانیزه نیز می شوذ این محصول در صنعت ساختمان سازی کاربرد دارد همچنین در ساخت بسیاری از مصالح نیز به کار می‌رود و به عنوان ماده اولیه یا به عبارتی می توان گفت مفتول مادر نیز شناخته می شود.

مفتول یک نوع فولاد نورد گرم از نوع صاف و صیقلی می باشد که مقاومت و طول عمر بالایی دارد، سطح مقطع آن به صورت گرد یا مستطیل است.

به وسیله دو یا چهار تسمه فولادی به صورت ارزی بسته بندی شده که حمل و نگهداری می شود، قبل از بسته بندی یا زدن تسمه باید مفتول ها و اندازه کافی فشرده شود همچنین مفتول به دو صورت سیاه و گالوانیزه یا همان مفتول سفید تولید می شود.

 

مفتول سیاه نوعی مفتول به اصطلاح پخته شده است که خصوصیات شیمیایی خود را حفظ کرده همچنین ماده اولیه مفتول سیم مفتول گالوانیزه نیز به حساب می آید و در تولید توری مرغی، توری حصاری، سیم خاردار، توری مش، گابیون و توری پرسی کاربرد داردهمچنین می توان گفت به دلیل رنگ سیاهی که دارد به اسم مفتول سیاه می شناسند.

این مفتول مقاومت بالایی داشته، انعطاف پذیر در شرایط نامساعد آب و هوایی و بسیار مقاوم هستند از این رو در صنعت ساختمان سازی و صنایع دیگر کاربردهای مختلف می تواند داشته باشد.

مفتول گالوانیزه همان مفتول سیاهی است که با فلز روی معمولاً پوشیده می شود که به این روش گالوانیزه شدن می گویند.

به دو صورت گرم و سرد این فرایند انجام می گیرد، گالوانیزه شدن گرم فولاد فاقد چربی همچنین اکسیژن را درون روی مذاب قرار می دهند.

طی یک واکنشی که بین فولاد و روی صورت می گیرد یک نوع روکش آلیاژی از جنس روی، فولاد را می پوشانند که در برابر خوردگی، زنگ زدگی و در شرایط های نامساعد محیطی محافظت می کند به این نوع مفتول، مفتول گرم گفته می شود.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها