نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 27
کد خبر: ۵۵۸۸۷
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۲
معاون حقوقی رئیس جمهور

خبرنگار باید از امنیت حقوقی برخوردار باشد

الهام امین زاده گفت: خبرنگاران در انتشار اخبار با رعایت دو شرط حفظ حریم خصوصی و در نظر داشتن منافع عمومی بهترین ضامن‌هایی هستند که می‌توانند برای مقابله با فساد در حوزه‌های مختلف موثر باشند.
  تدبیر24: معاون حقوقی رئیس جمهور  با تبریک روز خبرنگار به جامعه خبری و رسانه‌ای ها اظهار کرد: خبرنگاران زحمات و تلاش‌های زیادی می‌کشند وبخصوص در حوزه‌ی حقوقی با انتشار اخباردر سطح جامعه و آگاهی عمومی بسیار تاثیر گذار هستند.

وی با تاکید بر این که انتشار اخبار با رعایت حریم خصوصی و منافع عمومی و اطلاع رسانی در جامعه توسط خبرنگاران در ارتقاء سطح افکار عمومی بسیار موثر است، خاطر نشان کرد:‌ خبرنگارانی که صادقانه و با دقت در جلوگیری از تشویش اذهان عمومی و انتشار اخبار کذب تلاش می‌کنند، باید از امنیت خوبی برخوردار باشند تا بتوانند جسارت خود را حفظ کرده و با شجاعت پیگیر اخبار باشند.

امین‌زاده با بیان اینکه همواره از دغدغه‌های من حفظ امنیت حقوقی خبرنگاران بوده است، اظهار کرد: در معاونت حقوقی علاقمند هستیم در صورت تمایل خبرنگاران کار مشترکی در حوزه‌های مختلف حقوقی خبرنگاران و شناسایی آن با جامعه خبری همکاری داشته باشیم و تمایل من این است که برای شروع راه ارتباطی بین معاونت حقوقی ریاست جمهوری و جامعه خبرنگاری،خود خبرنگاران برای چگونگی این تعامل ایده و نظر دهند.
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: