واقعيت انتخابات تهران

واقعيت انتخابات تهران

عباس عبدی: دور دوم انتخابات مجلس در برخي شهرها به‌ويژه تهران نتايج عجيبي داشت.
روز جهاني خانواده در زمانه زوال‌گرايی

روز جهاني خانواده در زمانه زوال‌گرايی

مریم باقی : در اسناد حقوقي خانواده از حقوق ويژه برخوردار است و حتي خود تشكيل خانواده به عنوان يك حق جهاني شمرده مي‌شود
دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 2024 May 20
کد خبر: ۵۶۱۱۶
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۸

راز کشف جسد 2 زن جوان

تدبیر24:  ساعت 7 بامداد سیام تیرماه سال جاری مردی در تماس با پلیس 110 گفت که جسد زنی جوان را در زمین های کشاورزی نزدیک خانه اش دیده است. در پی این تماس مأموران پلیس بلافاصله به محل که در اطراف روستای نزل آباد سبزوار بود اعزام شدند و جسد زن جوان را درحالیکهیک روسری به دور گردنش پیچیده شده بود کشف کردند.
تحقیقات میدانی پلیس نشان می داد جسد متعلق به زنی 30 ساله به نام هاجر و اهل شهرستان جغتای بوده که به مواد مخدر اعتیاد داشته است و صحنه پیدا شدن جسد نشان می داد هاجر در محل دیگری به قتل رسیده و جسدش پس از انتقال به حوالی شهر در زمین های کشاورزی رهاشده است.
کارآگاهان سبزوار بلافاصله تحقیقات علمی خود را به دستور قاضی شادکانی آغاز کردند و آخرین کسانی که با این زن در ارتباط بوده اند را پس از گذشت 6روزبهعنوان مظنون دستگیر کردند. 
یکی از این دو جوان که با جناق بودند در اعترافاتی صریح به ارتکاب قتل زن جوان اقرار کرد ولی مظنون دیگر پرونده همچنان ادعا می کرد که هیچ خبری از قتل و چگونگی این ماجرا نداشته است.

دومین جسد
ساعت 6 بامداد چهاردهم مردادماه جسد زنی جوان به فاصله 5 کیلومتر از محل کشف جسد زن 30 ساله به دست آمد. آنچه برای کارآگاهان سبزوار به یک معما تبدیل شده بود اینکه وی نیز ابتدا خفه شده و روسری اش مانند جسد قبلی به دور گردنش پیچیده شده با توجه اینکهدو مظنون قبلی نیز در اختیار پلیس بودند فرضیه قتل این دو زن توسط فرد دیگری را قوت بخشید.
موضوع دیگر که این معما را پیچیده تر می کرد این که زن جوان مانند مقتول دیگر، اهل جغتای بوده که در محل دیگری به قتل رسیده و به زمین های مزروعی منتقل و رهاشده است.
تحقیقات علمی کارآگاهان از دو مظنون آغاز شد و جوانی که به قتل اعتراف کرده بود با تناقض گویی های خود به بن بستی رسید که نتوانست حقیقت را کتمان کند. مرد جوان در آخرین بازجویی ها اعتراف کرد اگرچه او و با جناقشباهاجر در ارتباط بوده اند اما از ماجرای قتل اطلاعی نداشتند.
وی اظهار داشت چون به مواد مخدر اعتیاد شدید داشته و از ترس این که بخواهد به کمپ ترک اعتیاد معرفی شود قتل را به گردن گرفته تا پس از مدتی با روشن شدن واقعیت بتواند خود را از شر اقدامات درمانی دور کند.
رئیس پلیس سبزوار دراین باره گفت: معمای پیچیده این دو جنایت توان علمی و تخصصی کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی سبزوار را محک زد و پلیس با تمرکز روی سرنخ های به دست آمده زنی را شناسایی کرد که با مردی جوان در ارتباط بوده و اطلاعاتی که او در اختیار کارآگاهان قرار می داد حاکی از آن بود که این جوان 25 ساله با موضوع قتل زن 31 ساله که صغری نام داشته بی ارتباط نیست.
سرهنگ سید محمدهاشمی افزود: پلیس با اقدام گسترده اطلاعاتی متهم پرونده را دستگیر کرد.
عامل جنایت در تحقیقات اولیه به ارتکاب دو جنایت اعتراف کرد.

اعترافات قاتل
مهرداد 25 ساله است. وی در تحقیقات گفت: زندگی خوبی داشتم اما ندانم کاری های خودم باعث شد به دام مواد مخدر بیفتم. هیچ وقت فکر نمی کردم این مواد مرا گرفتار دست بسته خودش کند.
یک سال بعد همسرم که می دید هرروز اعتیادم شدیدتر می شود طلاق گرفت و دنبال سرنوشت خودش رفت.
این شکست عاطفی برای من که فردی مغرور بودم خیلی گران تمام شد. من با خودروی پیکان خودم زن 30 ساله را به باغی که در اطراف شهر سبزوار دارم بردم. در آنجا جروبحثمان شد. او را خفه کردم و جسدش را به زمین های اطراف روستای نزل بردم و رها کردم.
پس از گذشت حدود دوهفته زن 31 ساله ای را سوار خودرویم کردم. باهم به باغ رفتیم. او را هم به قتل رساندم و جسدش را در زمین های کشاورزی رها کردم و متواری شدم.
ارتباط من با این دو زن از اعتیادم شروع شد و مواد مخدر مرا بیچاره کرد.
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: