نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 27
کد خبر: ۵۸۱۷۱
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۸
علی ربیعی :

اجباری شدن آزمایش ژنتیک قبل از ازدواج

سازمان بهزیستی به طور مثال می تواند حتی در خصوص افزایش جرایم رانندگی با هدف کاهش درصد معلولیت ها در جامعه ، دیدگاه و نظریه ارایه دهد.
 تدبیر24 :علی ربیعی در دومین کنگره توانبخشی مبتنی بر جامعه افزود: اینکه زوج ها قبل از ازدواج از مشاوره سر باز زنند و در آینده یک کودک معلول به دنیا آورند،عملی غیراخلاقی است.
وی خاطرنشان کرد: باید به سمت گسترش اجرای برنامه های غربالگری معلولیت ها پیش رویم و در این زمینه تولید سیاست و مصوبه داشته باشیم.
وی تاکید کرد: سازمان بهزیستی به طور مثال می تواند حتی در خصوص افزایش جرایم رانندگی با هدف کاهش درصد معلولیت ها در جامعه ، دیدگاه و نظریه ارایه دهد.

**استراتژی های دولت در رابطه با معلولان
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی، گفت: سه استراتژی جامعه با معلول کمتر، زندگی بهتر برای معلولان و حضور موفق معلول در متن جامعه از استراتژی های مهم دولت در رابطه با معلولان به شمار می رود.
ربیعی افزود: تاثیر تحولات اجتماعی بر برنامه ریزی برای معلولان بسیار زیاد است بنابراین این برنامه ریزی ها باید متناسب با تغییرات محیطی باشد.
وی ادامه داد: معلولان در روستاها ، زندگی اجتماعی بهتری نسبت به معلولان در شهرها دارند و باید در برنامه ریزی ها به این مساله توجه شود؛ متاسفانه در زندگی شهری ، معلول و سالمند دیده نمی شود.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه به لوازم کمکی معلولان اشاره کرد و یادآور شد: قرار است در هفت استان کمتر برخوردار ، لوازم توانبخشی همه معلولان تامین شود.
دومین کنگره توانبخشی مبتنی بر جامعه امروز سه شنبه در مجموعه فرهنگی و ورزشی آدینه برگزار شد.
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: