سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 31
کد خبر: ۷۴۵۳۳
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۸
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: فضای کنونی جامعه به گونه ای است که امنیت را در میان اصحاب قلم شاهدیم و هنرمندان و اصحاب کتاب با نظام آشتی کرده اند.
تدبیر24 »سیدرضا صالحی امیری روز دوشنبه در مراسم تودیع و معارفه روسای سابق و کنونی سازمان اسناد و کتابخانه ملی افزود: آنچه طی سه سال گذشته در کتابخانه ملی انجام شد، محصول تلاش و زحمت همه کارکنان و نیروی انسانی با شرافت، با انگیزه و دارای ظرفیت سازمان بود.
وی ادامه داد: بزرگترین سرمایه سازمان اسناد و کتابخانه ملی نیروها و مدیران آن هستند و در تمام این سه سال سعی کردم عزت و منزلت آنها را پاس بدارم.
رییس سابق سازمان اسناد و کتابخانه ملی گفت: همواره با خدا در این مسوولیت معامله کردم، از این رو قصد ارائه گزارش عملکرد ندارم، در کنار دکتر روحانی بر این باوریم این ملت بیش از آنچه شاهدیم، شایستگی دارد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دستاوردهای کتابخانه ملی نتیجه حمایت های دولت است، از این رو باید همه جانبه قدردان رییس جمهوری و اعضای دولت باشیم.
وی خاطرنشان کرد: به عنوان عضو سازمان اسناد و کتابخانه ملی همواره در کنار کارکنان آن خواهم بود و از هیچ کمکی دریغ نخواهم کرد.
مراسم تودیع و معارفه رییس کتابخانه ملی با حضور اشرف بروجردی رییس جدید سازمان اسناد و کتابخانه ملی، شهیندخت مولاوردی معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده رییس جمهوری، محمد بهشتی رییس پژوهشگاه میراث فرهنگی، علاءالدین بروجردی رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهوری، سید محمود دعایی مدیر مسوول روزنامه اطلاعات، احمد مسجد جامعی عضو شورای شهر تهران، اسماعیل آذر پژوهشگر ادبی و جمعی از فرهیختگان برگزار شد.
رییس جمهوری 28 اسفند سال گذشته در حکمی اشرف بروجردی را برای یک دوره چهار ساله به عنوان «رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران» منصوب کرد.
پیشتر سیدرضا صالحی امیری وزیر کنونی فرهنگ و ارشاد اسلامی ریاست این نهاد را برعهده داشت.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها