سفرهایی برای کاهش تنش زرگر

سفرهایی برای کاهش تنش

افزایش رفت و آمدهای دیپلماتیک کشورهای منطقه به ایران نمی‌تواند بی ارتباط با بحرانی باشد که اکنون میان ایران و امریکا در جریان است.
پیامدهای ماندگار ترور و انتقام حسینی

پیامدهای ماندگار ترور و انتقام

در نگاه اول حمله موشکی ایران به پایگاه امریکایی در عراق به منظور انتقام از ترور غیرانسانی سردار قاسم سلیمانی به دست نیروهای امریکایی بود.
يکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - 2020 January 19
کد خبر: ۷۷۴۱۴
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۴
همه خیابان‌های منتهی به ورزشگاه‌شیرودی سرشار از بنفش‌پوشان شده‌است

تدبیر24»درحالی که هنوز چندساعت دیگر تا ورود  رئیس جمهور به محل برگزاری همایش ۱۹اردیبهشت که توسط معاونت زنان ستاد انتخاباتی  حسن روحانی برگزارشده باقیست جمعیت قابل‌توجهی در صف ورود به ورزشگاه شیرودی قرار دارند.

به گزارش سحر- پایگاه اطلاع‌‌رسانی ستاد انتخاباتی حسن روحانی –  همه کسانی  در محدوده میدان هفت‌تیر ، خیابان مفتح جنوبی و همین‌طور خیابان طالقانی و ایستگاه مترو طالقانی در تردد هستند متوجه جنب و جوشی که در آن مردم به یکدیگر شال و روبان بنفش می‌دهند شده‌اند.

براساس گزارش خبرنگارما مردم و به ویژ جوانان در حال ورود به ورزشگاه شیرودی هستند.

این در حالی است که با توجه به دستورالعمل تیم حفاظت رئیس‌جمهور علاقمندان به شرکت در این همایش بزرگ ابتدا باید بازرسی شوند و سپس وارد محل برگزاری نشست شوند.

شرکت‌کنندگان در این همایش پس از ورود به محوطه ورزشگاه شهید شیرودی به سمت سالن سرپوشیده هدایت می‌شوند.

خبرنگاری اعزامی ما از این سالن گزارش می‌دهد که حاضران در سالن یکپارچه در حال شعارهای سیاسی به ویژه شکست حصر و حمایت از افراد سیاسی هستند.

میهمانان ویژه این مراسم تا کنون دو معاون رئیس‌جمهور خانم‌ها «معصومه ابتکار» و «شهیندخت مولاوردی» در جایگاه ویژه قرار گرفته‌اند.

علاوه بر این دو «اشرف بروجردی» معاون ستاد انتخاباتی حسن روحانی و «زهرانژادبهرام» از مسئولان برگزاری همایش بزرگ ستادانتخاباتی حسن روحانی در ورزشگاه شیرودی نیز در این محل حاضرند.

همایش بزرگ انتخاباتی حسن روحانی که توسط ستاد زنان این کمپین راه‌اندازی و تدارک دیده شده بود برای عموم بوده و قرار است قبل از ساعت ۱۹ با سخنرانی رئیس جمهور مطالبات زنان را بررسی و مرور کنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها