بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 20
کد خبر: ۷۸۳۰۸
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۳

منصوریان جرات ندارد من را عوض کند!

میثاقیان در مورد اینکه منصوریان مبصر کلاس مربیگری را تغییر داده است، گفت: اینطور نیست، مبصر من هستم و او جرات ندارد مبصر کلاس را تغییر دهد!
تدبیر24» اکبر میثاقیان در حاشیه کلاس مربیگری گفت: کلاس در سطح بالایی برگزار می‌شود و واقعا یکی از کلاس‌های عالی محسوب می‌شود که در طول دوران مربیگری‌ام پشت سر گذاشتم. ضمن اینکه مربیان خوبی اینجا حضور دارند و همه علاقمند هستند و بعد از کلاس‌ها با هم بحث‌های فنی می‌کنیم.

وی ادامه داد: معتقدم این کلاس‌ها برای جوانان بسیار مفید است و می‌تواند در بهبود سطح کیفی عملکرد آنها تاثیر مثبتی بگذارد.

میثاقیان در مورد اینکه منصوریان مبصر کلاس را تغییر داده است، گفت: اینطور نیست. مبصر من هستم و او جرات ندارد مبصر کلاس را تغییر دهد!

سرمربی سیاه‌جامگان در مورد وضعیتش برای فصل آینده با این تیم گفت: فصل تازه تمام شده و معلوم نیست چه اتفاقی می‌افتد و باید منتظر باشیم ببینیم چه می‌شود. توکل به خدا.

وی در پایان در مورد حضورش در انتخابات گفت: من هم مثل همه مردم ایران جمعه به پای صندوق‌های رای می‌روم و وظیفه شرعی‌ام حکم می‌کند که به نامزد منتخبم رای بدهم.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: