بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
يکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 16
کد خبر: ۷۸۳۱۱
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۵

ملاقات حضوری من و مرد غریبه شوهرم را سکته داد / او مرا با نگاهش مرا به داخل فروشگاه دعوت می کرد و ..!

زنی جوان که عکس های مبتذل خود را در گروه های تلگرامی انتشار داده بود با شکایت شوهرش در انتظار زندان است.
زن 29 ساله در حالی که عنوان می کرد تنها یک «لبخند بی معنی» روزگارم را به جایی کشاند که همه چیزم را از دست دادم، به کارشناس اجتماعی کلانتری جهاد مشهد گفت: در یک خانواده پرجمعیت رشد کردم و پدرم با کارگری تنها می توانست شکم ما را سیر کند به همین خاطر هیچ کدام از خواهران و برادرانم نتوانستند دیپلم بگیرند و هر کدام از آن ها در مقطعی ترک تحصیل می کردند. من هم تا کلاس پنجم بیشتر درس نخواندم و به انتظار آمدن یک خواستگار در خانه نشستم. 17 ساله بودم که روزی بدلیجات پشت ویترین یک مغازه توجهم را جلب کرد در حالی که گردنبند بدل چشمانم را خیره کرده بود ناگهان متوجه لبخند فروشنده جوان شدم که با نگاهش مرا به داخل فروشگاه دعوت می کرد.

آن روز من هم لبخند بی معنی زدم و پا به داخل فروشگاه گذاشتم. چند تکه از بدلیجات را قیمت کردم و سپس با این بهانه که پول خرید آن را ندارم از مغازه بیرون آمدم، اما فروشنده جوان همان گردنبند بدل را به من هدیه کرد و این گونه رابطه من و سپهر آغاز شد و مدتی بعد به خاطر همین رفت و آمدها و ملاقات های حضوری مجبور شدیم با یکدیگر ازدواج کنیم. هنوز چند ماه از آغاز زندگی مشترکمان نگذشته بود که بی مهری ها و بی توجهی های سپهر نسبت به من آغاز شد چرا که او پس از ازدواج با من، همه آرزوها و رویاهایش را بربادرفته می دید و تنها به خاطر زیبایی ظاهری من تحت تاثیر قرار گرفته بود و اکنون نیز مجبور بود برای پنهان کردن رابطه خیابانی قبل از ازدواج زندگی با مرا تحمل کند. اگرچه صاحب 4 فرزند شده بودم اما هر روز فاصله بین من و سپهر بیشتر می شد و زندگی مان سرد و بی روح ادامه می یافت به طوری که دیگر دچار آسیب های روحی و روانی شده بودم.

در همین روزها بود که هنگام جست و جو در شبکه های اجتماعی تلگرام با اسکندر آشنا شدم. او مرا در گروه دوستانش عضو کرد و من ساعات زیادی را در تلگرام سیر می کردم کار به جایی رسید که با تحریک و پیشنهاد اسکندر عکس ها و تصاویر مستهجنی از خودم تهیه می کردم و در معرض دید گروه می گذاشتم.

ارتباط و ملاقات های حضوری من و اسکندر هر روز بیشتر می شد تا این که مدتی قبل دچار عذاب وجدان شدیدی شدم و برای این که به همسر و فرزندانم خیانت کرده بودم، نفرت و خجالت سراسر وجودم را فراگرفت و از گذشته خودم توبه کردم ولی نمی توانستم این شرمساری و عذاب روحی را تحمل کنم به همین خاطر موضوع را با همسرم در میان گذاشتم و او با شنیدن حرف های من سکته کرد که بلافاصله سپهر را به بیمارستان رساندم. او وقتی بهبودی نسبی اش را بازیافت از من شکایت کرد. حالا هم باید به زندان بیفتم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: