بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 20
کد خبر: ۷۸۴۴۰
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۰
عبدالله ناصری:

مشارکت مردم صحت نظر سنجی های پیش از انتخابات را تایید کرد

مشارکت امروز مردم نشان دادند که نتایج نظرسنجی های پیش از انتخابات باواقعیت منطبق است بنابراین نامزدی که در نظرسنجی ها بیشترین رای را آورده بود منتخب مردم خواهد شد.

تدبیر24»عبدالله ناصری،عضو بنیاد باران با اشاره به مشارکت حداکثری مردم در این دوره از انتخابات  گفت: آنچه در نظرسنجی ها آمده بود مشارکت حداکثری مردم را نشان می داد و با اینکه مردم ایران غیرقابل پیش بینی هستند و نمی توان اعتماد 100 درصدی به این نظرسنجی ها داشت اما نشان دادند که این نظرسنجی ها درست بوده و از ساعت های اولیه صبح شاهد صف های طولانی رای دهندگان بودیم.

این فعال سیاسی اصلاح طلب در گفت و گو با سحر – پایگاه اطلاع رسانی  ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی- درباره نتیجه احتمالی انتخابات ادامه داد: علاوه بر این انتظار می رود نتیجه ای که در این نظرسنجی ها مربوط به گرایش افراد بود هم با واقعیت منطبق است و نامزدی که در نظرسنجی ها بیشترین رای را آورده بود منتخب مردم خواهد شد.همچنین مشارکت قریب به 70 درصد و شاید هم بیشتر از آن را برای این دوره پیش بینی می کنم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: