بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 20
کد خبر: ۷۸۵۳۹
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۰
نماینده مردم تهران:

دستاورد 29 اردیبهشت، تنش‌زدایی و توسعه همه‌جانبه کشور است

نایب رییس مجمع نمایندگان تهران گفت: انتخابات 96 با همه تفاوت‌های قومی، مذهبی، فکری و فرهنگی، برد بزرگی برای ملت ایران بود، دستاورد این انتخاب، توسعه همه جانبه کشور است.

تدبیر24»محمدرضا نجفی در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: مشارکت بالای مردم در انتخابات  29 اردیبهشت تمرین بسیار بزرگ دموکراسی و رقابت بین نامزدها و هواداران به ویژه رقبا در چارچوب اصول قانونی، اخلاقی و ایمانی بود.

نماینده مردم تهران در مجلس ابراز امیدواری کرد: نتیجه نهایی انتخابات همان نتیجه‌ای است که تضمین کننده سعادت، آبادانی، عمران و رفاه مردم و کشور است و ان‌شاءالله مسیر توسعه همه جانبه را پیش پای مردم، کشور و نظام می‌گذارد. با نهایی شدن نتیجه انتخابات روند و فرآیندی پیش روی کشور گشوده خواهد شد که موجب افزایش بهره‌وری در حوزه‌های مختلف علی‌الخصوص بهره‌وری سرمایه‌های انسانی می‌شود. با پیروزی روحانی، فضا برای حضور و مشارکت و تولی‌گری همه مردم با همه اختلافات فکری و سلیقه‌ای و اعتقادی، فضای مناسب‌تری خواهد شد.

به اعتقاد وی، نهایی شدن پیروزی روحانی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری مسیر تنش‌زدایی و توسعه کشور با کشورهای منطقه و جهان، آینده بهتری را برای ایرانیان نوید می‌دهد.

نایب رییس مجمع نمایندگان تهران با اشاره به قول‌های رییس‌جمهور منتخب به مردم، گفت: قرار و مداری که دکتر روحانی با مردم گذاشتند از جمله رفع تحریم ها، اهدافی است که حتما در کلیت نظام پذیرفته شده است، در غیر این صورت ایشان هرگز چنین وعده‌ای به مردم نمی‌داد.

نجفی خاطرنشان کرد: این وعده، وعده اجتناب‌ناپذیر کشور است که حول آن وفاق عمومی وجود دارد. اگر دکتر روحانی از نیروهای کارآمد و شایسته با هر گرایش سیاسی در کابینه جدید استفاده کند قطعا تحریم و حصر شکسته می‌شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: