بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 20
کد خبر: ۷۸۵۵۴
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۹
سفیر ایران در کپنهاگ:

ایرانیان مقیم دانمارک حماسه‌ای بزرگ خلق کردند

سفیر ایران در کپنهاگ با اشاره به حضور ایرانیان مقیم دانمارک در انتخابات ریاست جمهوری گفت: حضور حماسی شما در انتخابات، آغازگر فصل جدیدی از همدلی و همکاری برای سازندگی ایران است.
تدبیر24»مرتضی مرادیان سفیر جمهوری اسلامی ایران در دانمارک در پیامی از حضور هم‌وطنان ایرانی مقیم دانمارک در انتخابات ریاست جمهوری تقدیر و تشکر کرد و گفت: روز جمعه ایرانیان مقیم دانمارک حماسه‌ای بزرگ خلق کردند و با حضور بی‌نظیر خود نشان دادند در هر کجای دنیا که باشند قلب‌شان برای ایران عزیز می‌تپد.

وی گفت: حضور حماسی شما در انتخابات، آغازگر فصل جدیدی از همدلی و همکاری برای سازندگی کشور عزیزمان ایران است. ایرانیان مقیم دانمارک نشان دادند که نسبت به شرایط موجود هوشیار بوده و به رشد و اعتلای کشور عزیزمان ایران علاقمند هستند.

مرادیان گفت: از همه کسانی که در این انتخابات شرکت کردند یا در برگزاری آن ما را یاری کردند، تشکر و قدردانی می‌کنم و از خداوند متعال برای همه ایرانیان آرزوی سلامتی و پیروزی در تمامی مراحل زندگی خواهانم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: