بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
يکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 16
کد خبر: ۷۸۶۷۴
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۸
در جریان نشست امروزشان صورت گرفت؛

توافق سران شورای همکاری خلیج فارس و آمریکا برای تاسیس مرکز مبارزه با تروریسم

نشست سران کشورهای شورای همکاری خلیج فارس با آمریکا امروز (یکشنبه) با مشارکت دونالد ترامپ و مقامات کشورهای شورای همکاری خلیج فارس برگزار شد. در جریان این نشست توافقی برای ایجاد مرکز مبارزه با تروریسم و تندروی امضا شد.
تدبیر24»نشست سران کشورهای عربی حوزه خلیج فارس و آمریکا پس از پایان هفدهمین نشست مشورتی سران خلیج فارس برگزار شد.

ریاست این نشست را دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا و سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان بر عهده داشتند و نشست مذکور با حضور تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر و صباح الاحمد الجابر الصباح، امیر کویت و حمدبن عیسی آل خلیفه، پادشاه بحرین و محمد بن زاید آل نهیان، ولیعهد ابوظبی و فهد بن محمود آل سعید، معاون نخست وزیر عمان برگزار شد.

همچنین در جریان این نشست توافق نامه تاسیس مرکز مبارزه با تروریسم در حضور ترامپ و ملک سلمان توسط محمد بن نایف، ولیعهد عربستان و رکس تیلرسون، وزیر خارجه آمریکا امضا شد.

پس از نشست سران کمپ دیوید در سال ۲۰۱۵ و نشست سران ریاض در ۲۰۱۶، این سومین نشست سران کشورهای عربی حوزه خلیج فارس با آمریکا است.

از زمان روی کار آمدن ترامپ در ۲۰ ژانویه گذشته، این اولین نشست سران کشورهای عربی حوزه خلیج فارس با آمریکا است.

همچنین مساله "دخالت‌های ایران در منطقه "، بحران یمن، همکاری امنیتی، بحران لیبی و مبارزه با "تروریسم"، در راس دستورکارهای این نشست سران بود.

پس از نشست سران کشورهای عربی حوزه خلیج فارس، نشست سران کشورهای عربی اسلامی با آمریکا با مشارکت ترامپ و مسئولان و نمایندگان ۵۵ کشور عربی و اسلامی آغاز می‌شود.

علاوه بر این دونالد ترامپ با امیر کویت نیز دیدار  می‌کند.

قرار است ترامپ در نشست با سران کشورهای اسلامی سخنرانی ایراد کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: