ظریف را قربانی نکنید غلامرضا کریمی

ظریف را قربانی نکنید

صرف‌نظر از اینکه فایل مصاحبه محرمانه دکتر ظریف چگونه لو رفت و چه کسانی در داخل و خارج از این موضوع سود برده و خواهند برد، از یک دیپلمات حرفه‌ای در این سطح بسیار بعید بود.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۴ آرشیو
از دیپلماسی تا میدان ناصر ذاکری

از دیپلماسی تا میدان

انتشار نوار مصاحبه وزیر امور خارجه کشورمان دو اصطلاح «دیپلماسی» و «میدان» و تقابل این دو را در سطح جامعه مطرح کرد و واکنش‌های بسیار متفاوتی را بین جریان‌های مختلف سیاسی به‌ دنبال داشت.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲
چهارشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 2021 May 12
کد خبر: ۸۹۸۳۲
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۲
مصدوم حادثه سقوط اتوبوس مسافربری می گوید وقتی خواب بودم این حادثه رخ داد.
تدبیر24»بامداد سه شنبه حادثه سقوط اتوبوس مسافربری کرج – ساری در جاده قدیم جاجرود به تیم های امدادی و آتش نشانی مخابره شد که خیلی زود تیم های هلال احمر، آتش نشانی، اورژانس و پلیس در محل حادثه حاضر شدند.
در این حادثه 29 تن دچار آسیب شدند و که حال دو تن از آنها وخیم گزارش شده و 10 مرد و یک زن دیگر نیز در محل حادثه به کام مرگ فرو رفتند.
بنا به گزارش رکنا، راننده اتوبوس که جوان 30 ساله ای به نام مرتضی رکنی خطیر نام دارد ابتدا ساعت 11 شامگاه دوشنبه از تعاونی آریا سفر کرج 27 مسافر که قصد رفتن به شهر ساری داشت را سوار بر اتوبوس کرده و سپس در تعاونی شماره یک ترمینال شرق تهران 10 مسافر دیگر را سوار بر اتوبوس می کند.
این حادثه ساعت یک و 30 دقیقه در جاده قدیم جاجرود به علت نقص فنی اتوبوس رخ داده است و تحقیقات تکمیلی در حال بررسی است.
سینا عیسی پور 28 ساله یکی از مصدومان این حادثه به رکنا گفت: برای کار به تهران آمده بودم و پس از انجام کارهایم شبانه به قصد رفتم به شهرهای شمالی در ترمینال شرق سوار بر اتوبوس شدم.
وی افزود: داخل اتوبوس خوابیده بودم که ناگهان سر و صدا شنیدم که از خواب بیدار شدم که دیدم اتوبوس به بلوک های سیمانی کنار جاده برخورد کرد و سپس اتوبوس به سمت دره سقوط کرد.
سینا عیسی پور گفت: بعد از سقوط تیم های نجات به محل حادثه آمدند و من را که از ناحیه دست و پا آسیب دیده بودم به بیمارستان منتقل کردند.
پسر جوان ادامه داد: صبح پس از بخیه زدن دست و پایم که دچار پارگی شده بود از بیمارستان مرخص شدم و با خودروهای شخصی به سمت مازندران رفتم.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها