رسوایی خانم بازیگر و هم‌بازی متأهلش
تدبیر24»این رسوایی مربوط به انتشار عکس‌های این دو بازیگر در شهر رم ایتالیا بود. به گزارش "دیلی میل"، آن‌ها دو شب را نیز در هتل با هم گذرانده بودند. جیمز ۳۲ ساله در آن زمان مجرد بود اما در حال حاضر با "مایکل شومن"، موزیسین آمریکایی دوست است. این در حالی است که وست ۱۰ سال است که با همسرش "کاترین فیتزجرالد" ازدواج کرده که حاصل آن ۴ فرزند بوده است. 

پس از انتشار این عکس‌ها وست به آمریکا بازگشت و به همراه همسرش شایعه‌ها را تکذیب کرد. آن‌ها تصویری از یک کاغذ منتشر کردند که روی آن نوشته بود: "ازدواج ما همچنان محکم است و هنوز با هم هستیم. با تشکر. کاترین و دومینیک."

به گزارش 30نما، جیمز از آن زمان تاکنون درباره این مسئله سکوت کرده بود اما در جدیدترین مصاحبه‌اش با "گاردین" گفت: "من خیلی دوست ندارم درباره این مسئله صحبت کنم. حرف‌های زیادی برای گفتن هست، اما متأسفانه اکنون زمان گفتن آن‌ها نیست."

این اولین باری است که جیمز درباره رسوایی اظهارنظر کرده است. عکس‌ها در زمان فیلم‌برداری سریال کوتاه "در جستجوی عشق" (Pursuit of Love) در شهر رم گرفته شده بودند. پس از انتشار عکس‌ها در ماه اکتبر، یک منبع نزدیک به بازیگران به "یواس ویکلی" گفته بود که جیمز و همسر وست "از دیدن عکس‌ها وحشت زده شدند. این عکس‌ها رابطه کاری و شخصی لیلی و دومینیک را به شدت تحت تاثیر قرار داد."