بسیج همه امکانات وزارت کار شریعتمداری

بسیج همه امکانات وزارت کار

در این میان، درحالی‌که در ایران در شرایطی به جنگ کرونا رفته‌ایم که شدیدترین و ظالمانه‌ترین تحریم‌ها را هم تحمل می‌کنیم، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بسیج همه امکانات...
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
در این وانفسا روحانی کجاست؟ ربیعی

در این وانفسا روحانی کجاست؟

روز شنبه سوم اسفند در جمع مدیران مطبوعات در وزارت ارشاد که با حضور آقای حریرچی، معاون وزارت بهداشت برگزار شد، اولین سخنم این بود که برای عبور از بحران کرونا، آن را سیاسی نکنیم.
چهارشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 April 08
کد خبر: ۱۰۰۱۳۶
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۲
دکتر حمید یزدانیان در جلد اول این سلسله کتاب هایی که در قطع پالتویی و توسط موسسه نشر شهر منتشر می گردد به مبانی دینی پدیده مهاجرت پرداخته و آن را از منظر قرآن کریم، روایات، سنت و سیره پیامبر گرامی اسلام و ائمه اطهار علیهم السلام و بزرگان دینی بررسی کرده بود.

تدبیر24»به گزارش خبرنگار تدبیر24 موضوع مورد بحث در جلد دوم این سلسله کتاب ها، پدیده مهاجرت نخبگان و تاثیرات ژئوپلیتیکی این مهاجرت ها بر کشور مهاجرفرست و مهاجرپذیر می باشد.

در بخشی از جلد دوم آمده است:

" نکته مهم در تاثیر ژئوپلیتیکی مهاجرت ایرانیان به خارج از کشور نوع مدیریت اعمال شده در این عرصه می باشد. با توجه به علائق ژئوپلیتیکی مهاجرین، مدیریت مناسب و هدفمند می تواند وزن ژئوپلیتیکی جمهوری اسلامی ایران را در دنیا ارتقاء دهد که حمایتهای جمعی ایرانیان مقیم در برخی مقاطع از عنوان خلیج فارس و یا تظاهرات ضد جنگ از این نمونه است. و بالعکس سوء مدیریت در این عرصه می تواند سبب آسیبهای جبران ناپذیری شود و تعلق ژئوپلیتیکی نخبگان مهاجر به سرزمین مادری را از بین ببرد."

همچنین جلد سوم این سلسله کتاب ها با زیر عنوان " نقش عملیات غرب در مهاجرت" نیز به قلم دکتر یزدانیان، پژوهشگر حوزه سیاست خارجی و امنیت ملی در دست چاپ بوده و به زودی به علاقمدان مطالعه این پدیده اجتماعی عرضه خواهد شد.

این کتاب ها را می توانید از موسسه نشر شهر به آدرس: تهران ، میدان آرژانتین، ابتدای بلوار آفریقا ، روبروی پارک سوار بیهقی، پلاک 6، موسسه نشر شهر ، تلفن 88421906 و 88448305 تهیه نمائید.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها