نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

تقی آزاد ارمکی - انتخاباتی که در پیش داشتیم در سایه یک مجموعه از محدودیت‌ها بود. محدودیت اول این بود که قرار نیست دوره آقای رییسی نقد شود و از یک طرف باید آن را دوره طلایی قلمداد کنید.
چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

محمد حیدری» نگاهی گذرا به رسانه‌های اصول‌گرا، عمق ناکارآمدی و معیوب بودن این گفتمان را نشان می‌دهد. در واقع اصلا نمی‌توان آنها را «رسانه» خواند، آنها نه رسانه! بلکه تعدادی بنگاه خبرسازی و تبلیغاتی هستند
پنجشنبه ۲۸ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 18
کد خبر: ۱۱۹۴۵۸
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۵

وزیر ورزش: با خاطیان فینال جام حذفی فوتبال برخورد می‌شود

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به وقایع پیش آمده در بازی فینال جام حذفی فوتبال کشور تاکید کرد که با خاطیان این حادثه ناگوار قاطعانه برخورد خواهد شد.
تدبیر24»مسعود سلطانی‌فر با تبریک فرارسیدن عید سعید فطر و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات هموطنان به حوادث ناگوار بازی پایانی جام حذفی فوتبال و هفته‌های پایانی لیگ برتر اشاره کرد و اظهار داشت: ما شاهد بروز حوادث و وقایع ناگواری بودیم که موجب رنجش خاطر تماشاگران واقعی فوتبال و مردم عزیز کشورمان، جامعه ورزش و ورزش دوستان شده که جا دارد ابتدا از همه مردم قهرمان ایران، خصوصاً تماشاگران واقعی فوتبال در سراسر کشور و در استان‌های مختلف از جمله اصفهان، تبریز، خوزستان، تهران، مازندران و همه کسانی که در وقایع مسابقات در هفته‌های اخیر، رنجیده خاطر شدند و فحاشی‌ها و هتاکی‌ها آزرده خاطرشان کرد، عذرخواهی کنم. ان‌شاءالله با تدابیری که اتخاذ خواهیم کرد و با هماهنگی همه دستگاه‌های دست‌اندرکار خصوصاً دستگاه‌های مسئول برقراری نظم و امنیت، نیروی انتظامی و سایر عوامل اجرایی، به امید خدا در آینده و در لیگ جدید شاهد بروز این حوادث تأسف بار نباشیم.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: البته برای مسابقه دیشب با وجودی که تمام تلاش‌ها شده بود و بین تمامی عوامل برای برگزاری مسابقه تقسیم کار و مسئولیت صورت گرفته بود، با برخی از کم کاری‌ها و اهمال‌هایی که به وجود آمد، مشکلاتی رخ داد که همه تلاش کردیم تا مسابقه فینال هر چند با تأخیر برگزار شود.

سلطانی‌فر از اعزام یک هیأت کامل در صبح امروز، متشکل از مسئولان وزارت ورزش و جوانان و مسئولان فدراسیون فوتبال و رؤسای کمیته‌های اخلاق و انضباطی به استان خوزستان و برگزاری جلسات با همه عوامل و دست اندر کاران به منظور بررسی علت به وجود آمدن حواشی دیدار فینال جام حذفی خبر داد و تصریح کرد: ان‌شاءالله گزارش این هیأت را تهیه خواهیم کرد و از طریق مراجع قانونی ذی‌ربط در بخش‌های مختلف با خاطیان این حادثه ناگوار و مشکلی که به وجود آمده قاطعانه برخورد می‌کنیم و امیدوار هستیم با این برخوردها بتوانیم شرایطی را فراهم کنیم که در آینده شاهد بروز این حوادث و وقایع در مسابقات فوتبال نباشیم.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه "شایسته است همه، مسئولیت‌های مرتبط با خودشان و وظایف قانونی که بر عهده دارند را بپذیرند، " افزود: ما نیاز به هم افزایی و هم‌گرایی یک مجموعه کامل داریم. نهادهایی که متولی امور فرهنگی مثل رسانه ملی و بقیه رسانه‌ها و همچنین نهادهایی که مسئولیت امور فرهنگی مردم را برعهده دارند باید در این رابطه فعال باشند و رسانه‌ها هم باید کمک کنند و عوامل امنیتی و انتظامی نیز باید با قوت و قدرت بیشتری در صحنه حضور یابند. در این بین مطمئناً در اجرا هم مسئولان وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ هم باید با جدیت بیشتر و هماهنگی مناسب و هم افزایی خوب شرایطی را برای مردم فراهم کنیم که کمتر این اتفاقات را شاهد باشیم و بتوانیم شرایطی را به وجود آوریم که تماشاگران و دوستداران فوتبال از تماشای مسابقات لذت ببرند تا ان‌شاءالله بتوانیم شور و شادی و شعف را در مسابقات ورزشی برای مردم به ارمغان آوریم.
برچسب ها: وزیر ورزش
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: