نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

تقی آزاد ارمکی - انتخاباتی که در پیش داشتیم در سایه یک مجموعه از محدودیت‌ها بود. محدودیت اول این بود که قرار نیست دوره آقای رییسی نقد شود و از یک طرف باید آن را دوره طلایی قلمداد کنید.
چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

محمد حیدری» نگاهی گذرا به رسانه‌های اصول‌گرا، عمق ناکارآمدی و معیوب بودن این گفتمان را نشان می‌دهد. در واقع اصلا نمی‌توان آنها را «رسانه» خواند، آنها نه رسانه! بلکه تعدادی بنگاه خبرسازی و تبلیغاتی هستند
سه‌شنبه ۲۶ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 16
کد خبر: ۱۲۰۶۴۵
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲

برنامه های ائتلاف هویت، رفاه و همدلی تشریح شد

ائتلاف هویت، رفاه و همدلی برنامه های خود برای انتخابات 20 مهر نظام پرستاری را منتشر و شریح کرد.
تدبیر24»این برنامه شامل چندین بند در خصوص رسیدگی به امور پرستاران، آسیب شناسی و برطرف کردن مشکلات ایجاد شده در 4 سال گذشته، پیگیری اجرای مصوبه دولت مبنی بر عضویت سازمان  در شورایعالی بیمه، پیگیری تشکیل نظام پرداخت عادلانه، پیگیری پوشش کامل بیمه ای بیماران مزمن، پیگیری تغییروضعیت استخدامی گروههای پرستاری و .... است.

گفتنی است بیستم مهر ماه انتخابات شورای عالی نظام پرستاری برگزار خواهد شد و در این روز ۱۶۸ نفر از نمایندگان مجمع که از منتخبین هیئت مدیره های سراسر کشور هستند ۲۵ عضو شورای عالی را انتخاب خواهند کرد که با ۵ نفر انتصابی در مجموع ۳۰ نفر شورای عالی را تشکیل و طی ۴ سال آینده سیاست های سازمان نظام پرستاری کشور را تعیین خواهند کرد.
برچسب ها: نظام پرستاری
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: