سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۴ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۴
پنجشنبه ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 26
کد خبر: ۱۲۱۳۱۹
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳

 تدبیر24»رئیس پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی پایتخت از کشف دستکش لاتکس و مقادیری ژل و محلول ضدعفونی کننده در یکی از انبارهای محدوده خیابان آزادی خبر داد.

به گزارش تدبیر24 سرهنگ صادق قره باقری گفت: روز گذشته مأموران پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ، در رصدهای اطلاعاتی خود متوجه شدند، فردی با سوء استفاده از شرایط موجود در جامعه و شیوع ویروس کرونا در کشور انباری را در محدوده خیابان آزادی اجاره و مقدار فراوانی از دستکش‌های لاتکس و یکبار مصرف به همراه ژل‌های ضد عفونی‌کننده و ... را در این انبار دپو تا در فرصت مناسب با قیمت‌های غیرواقعی آن‌ها را روانه بازار کند.

رئیس پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی پایتخت با اشاره به اینکه صاحب این انبار شناسایی شد، گفت: مراقبت‌های ویژه پلیسی آغاز شد و ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی موفق شدند در غروب ۱۹ اسفندماه فرد مورد نظر را دستگیر و در بازرسی از انبار وی نیز مقادیر قابل توجهی اقلام بهداشتی و پزشکی که در آن دپو شده بود را کشف کنند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، وی در پایان اظهارکرد: در مجموع بیش از ۵۴ هزار عدد دستکش لاتکس و۴۰ لیتر محلول ضدعفونی کننده در کنار تجهیزات پزشکی که در این انبار وجود داشت، کشف شد که کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را حدود یک میلیارد ریال برآورد کرده‌اند همچنین متهم در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

منبع: ایسنا

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها