نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 27
کد خبر: ۱۲۱۳۶۴
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۱
پگاه حامی مدافعان سلامت

اهدای محصول به ارزش بیش از یک میلیارد ریال به کادر درمان کشور

تدبیر24»به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنایع شیر ایران چهارشنبه ۲۰ فروردین ، همزمان با ولادت با سعادت امام زمان ( عج ) ، محموله شیر و فرآورده های شیری توسط شرکت صنایع شیر ایران به بیمارستان شهدای یافت آباد اولین سایت پذیرش و درمان کرونا در تهران اهدا گردید .

پیش از این نیز ، محموله ها در فازهای مختلف به بیمارستان فیاض بخش یکی از بزرگترین سایتهای درمانی کرونا واقع در جنوب غرب تهران و سایر استانهای کشور از جمله بیمارستان حضرت علی اصغر ( ع ) شیراز ، بیمارستان ولی عصر  ( عج ) قائم شهر ،  بیمارستان رازی شهر رشت و اورژانس گیلان ، بیمارستانهای الزهرا و عیسی بن مریم ( ع ) اصفهان و مراکز درمانی استان قزوین ، فارس و آذربایجان غربی اهدا گردید .


ارزش ریالی این بسته های اهدایی که شامل محصولات فرا سودمند از جمله شیر استریل غنی شده با ویتامین D3 می باشد بیش از یک میلیارد ریال برآورد شده است .
این اقدام به دستور مهندس قدوسی مدیر عامل شرکت صنایع شیر ایران - پگاه در حوزه تحقق رسالت اجتماعی و در راستای منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و قدردانی معظم له از ایثارگری های کادر درمان کشور ، همچنین بیانات وزیر محترم تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و تشریح اقدامات دولت برای مقابله با بیماری کرونا و حمایت از سنگربانان حوزه سلامت و نیز تدابیر مدیرعامل محترم صندوق بازنشگی کشوری صادر شد و در سایر مراکز درمانی کشور نیز تداوم خواهد داشت .


خانواده صنایع شیر ایران - پگاه از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا در جبهه تولید با تمام توان و ظرفیت در کنار کادر درمان ایستادگی و سلامتی را به این فرشتگان زمینی در حوزه درمان اهدا می نماید .

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: