سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۴ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۴
سه‌شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 01
کد خبر: ۱۲۱۴۳۷
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۱
در آستانه عیدغدیرخم و در حالی که کرونا همچنان با گذشت نزدیک به شش ماه در کشورمان جولان می‌دهد، بنیاد رودکی و ارکسترملی ایران از قطعه «نوای آدمیت» و ویدیوی ساخته شده برای این اثر رونمایی کردند.

تدبیر24» به گزارش تهرانیار، فرآیند ضبط و تصویربرداری این قطعه در تالار وحدت تهران بیش از دو ماه به طول انجامیده است و می‌توان آن را یکی از فاخرترین تولیدات هنری کشور با موضوع کرونا و مسئولیت اجتماعی هنرمندان برای مبارزه با این ویروس دانست.

در تنظیم این اثر ۶۰ نفر از اعضای ارکستر ملی ایران و اعضای گروه کر مشارکت داشتند و سهراب کاشف، رهبر مهمان ارکسترملی، رهبری و آهنگسازی آن را برعهده داشت.

سهراب کاشف، رهبر مهمان ارکستر ملی دراین باره گفته که تمام اعضای ارکستر ملی تلاش کردند تا یک کنسرت بزرگ را با بهترین کیفیت و تصویرسازی و با رعایت تمام پروتکل‌ها و ضوابط بهداشتی ارائه کنند و تک‌تک اعضای گروه با جان و دل در این کار که هدیه‌ای است به کادر درمان و مدافعان سلامت حضور داشتند.

قطعه نوای آدمیت، تحسین وزرای بهداشت و فرهنگ و ارشاد اسلامی را درپی داشته است و نکته جالب توجه در کلیپ تهیه شده برای آن نیز رعایت فاصله‌گذاری فیزیکی از سوی نوازندگان و اعضای گروه کر است.بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها