سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
يکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - 2020 September 27
کد خبر: ۱۲۱۴۳۷
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۱
در آستانه عیدغدیرخم و در حالی که کرونا همچنان با گذشت نزدیک به شش ماه در کشورمان جولان می‌دهد، بنیاد رودکی و ارکسترملی ایران از قطعه «نوای آدمیت» و ویدیوی ساخته شده برای این اثر رونمایی کردند.

تدبیر24» به گزارش تهرانیار، فرآیند ضبط و تصویربرداری این قطعه در تالار وحدت تهران بیش از دو ماه به طول انجامیده است و می‌توان آن را یکی از فاخرترین تولیدات هنری کشور با موضوع کرونا و مسئولیت اجتماعی هنرمندان برای مبارزه با این ویروس دانست.

در تنظیم این اثر ۶۰ نفر از اعضای ارکستر ملی ایران و اعضای گروه کر مشارکت داشتند و سهراب کاشف، رهبر مهمان ارکسترملی، رهبری و آهنگسازی آن را برعهده داشت.

سهراب کاشف، رهبر مهمان ارکستر ملی دراین باره گفته که تمام اعضای ارکستر ملی تلاش کردند تا یک کنسرت بزرگ را با بهترین کیفیت و تصویرسازی و با رعایت تمام پروتکل‌ها و ضوابط بهداشتی ارائه کنند و تک‌تک اعضای گروه با جان و دل در این کار که هدیه‌ای است به کادر درمان و مدافعان سلامت حضور داشتند.

قطعه نوای آدمیت، تحسین وزرای بهداشت و فرهنگ و ارشاد اسلامی را درپی داشته است و نکته جالب توجه در کلیپ تهیه شده برای آن نیز رعایت فاصله‌گذاری فیزیکی از سوی نوازندگان و اعضای گروه کر است.بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها