طرح امريكا براي احياي برجام كوروش احمدي

طرح امريكا براي احياي برجام

در جريان سفر رافائل گروسي، مديركل آژانس بين‌المللي انرژي اتمي به تهران، راه‌حل خلاقانه‌اي كه انتظار مي‌رفت، به دست آمد و اكنون يك فرصت سه ماهه براي تلاش در جهت بهره بردن از پنجره‌اي كه به نظر مي‌رسد در حال گشوده شدن است، حاصل شده است.
بودجه‌اي كه به سود شهر نيست محمدجواد حق‌شناس

بودجه‌اي كه به سود شهر نيست

لايحه بودجه شهرداري تهران امسال در شرايطي به شورا ارايه شده كه بحران همه‌گيري كرونا از يكسو و تلاش پيوسته مجموعه مديريت شهري در جهت كاهش وابستگي شهرداري به منابع درآمدي ناپايدار از سوي ديگر، مديريت شهر را در شديدترين فشار بودجه‌اي ممكن قرار داده است.
جمعه ۰۸ اسفند ۱۳۹۹ - 2021 February 26
کد خبر: ۱۲۱۴۳۷
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۱
در آستانه عیدغدیرخم و در حالی که کرونا همچنان با گذشت نزدیک به شش ماه در کشورمان جولان می‌دهد، بنیاد رودکی و ارکسترملی ایران از قطعه «نوای آدمیت» و ویدیوی ساخته شده برای این اثر رونمایی کردند.

تدبیر24» به گزارش تهرانیار، فرآیند ضبط و تصویربرداری این قطعه در تالار وحدت تهران بیش از دو ماه به طول انجامیده است و می‌توان آن را یکی از فاخرترین تولیدات هنری کشور با موضوع کرونا و مسئولیت اجتماعی هنرمندان برای مبارزه با این ویروس دانست.

در تنظیم این اثر ۶۰ نفر از اعضای ارکستر ملی ایران و اعضای گروه کر مشارکت داشتند و سهراب کاشف، رهبر مهمان ارکسترملی، رهبری و آهنگسازی آن را برعهده داشت.

سهراب کاشف، رهبر مهمان ارکستر ملی دراین باره گفته که تمام اعضای ارکستر ملی تلاش کردند تا یک کنسرت بزرگ را با بهترین کیفیت و تصویرسازی و با رعایت تمام پروتکل‌ها و ضوابط بهداشتی ارائه کنند و تک‌تک اعضای گروه با جان و دل در این کار که هدیه‌ای است به کادر درمان و مدافعان سلامت حضور داشتند.

قطعه نوای آدمیت، تحسین وزرای بهداشت و فرهنگ و ارشاد اسلامی را درپی داشته است و نکته جالب توجه در کلیپ تهیه شده برای آن نیز رعایت فاصله‌گذاری فیزیکی از سوی نوازندگان و اعضای گروه کر است.بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها