طرح امريكا براي احياي برجام كوروش احمدي

طرح امريكا براي احياي برجام

در جريان سفر رافائل گروسي، مديركل آژانس بين‌المللي انرژي اتمي به تهران، راه‌حل خلاقانه‌اي كه انتظار مي‌رفت، به دست آمد و اكنون يك فرصت سه ماهه براي تلاش در جهت بهره بردن از پنجره‌اي كه به نظر مي‌رسد در حال گشوده شدن است، حاصل شده است.
بودجه‌اي كه به سود شهر نيست محمدجواد حق‌شناس

بودجه‌اي كه به سود شهر نيست

لايحه بودجه شهرداري تهران امسال در شرايطي به شورا ارايه شده كه بحران همه‌گيري كرونا از يكسو و تلاش پيوسته مجموعه مديريت شهري در جهت كاهش وابستگي شهرداري به منابع درآمدي ناپايدار از سوي ديگر، مديريت شهر را در شديدترين فشار بودجه‌اي ممكن قرار داده است.
جمعه ۰۸ اسفند ۱۳۹۹ - 2021 February 26
کد خبر: ۱۲۱۴۴۴
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۶
دکتر شاهین محمدصادقی به مناسبت فرارسیدن چهل و پنجمین سالروز تاسیس مرکز فوریتهای پزشکی با ارسال پیامی ضمن گرامیداشت روز اورژانس، از زحمات پرسنل فوریتهای پزشکی تقدیر کرد.

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا ...و هـر كـس نفسی را زنـده كـنـد گويا همه مردم را زنده كرده است(مائده 32)

برادر بسیجی دکتر پیرحسین کولیوند

ریاست محترم سازمان اورژانس کشور

کار کردن در فوریت های پزشکی حفاظت از حق حیات آدمی است؛ جایی که سرعت و مهارت می تواند بزرگترین سرمایه یک شخص را حفظ کند. از این روی اورژانس کشور خط مقدم جنگ با بیماری است، و این کار بزرگ ثمره تلاش و ایثار همه کسانی است که در این عرصه کمر همت بسته اند. در این روزهای کرونایی که کشور درگیر یک نبرد جانفرسا است؛ زحمات همه شما نیروهای خدوم را می ستاییم و امیدواریم در سالروز چهل و پنج سالگی اورژانس کشور، روز به روز شاهد پیشرفت و توسعه خدمات فوریت های پزشکی در کشور باشیم.

به پاس ارج نهادن بر شما خادمان، ضمن عرض تبریک سالروز تاسیس اورژانس از زحمات شما پرسنل خدوم، مدیران، کارکنان، پزشکان و تکنسین های اورژانس کشور که در هر شرایطی یاریگر مردم عزیز هستید، قدردانی و تشکر می نمایم .امیدوارم در سایه رحمت الهی همواره موفق و موید باشید

دکتر شاهین محمد صادقی
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور
برچسب ها: بسیج ، تدبیر
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها