سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۴ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۴
سه‌شنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 24
کد خبر: ۱۲۱۴۶۶
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۸
دکتر شاهین محمدصادقی در پیامی شهادت دکتر محمد زارع را تبریک و تسلیت گفت.
متن پیام به شرح ذیل است:

فَأَمَّا الزَّبَدُ فَیَذهَبُ جُفاءً ۖ وَأَمّا ما یَنفَعُ النّاسَ فَیَمکُثُ فِی الأَرضِ ۚ کَذٰلِکَ یَضرِبُ اللَّهُ الأَمثالَ (سوره رعد آیه 17)

بدینوسیله عروج ملکوتی شهید خدمت، دکتر محمد زارع جوشقانی استاد مبرز رشته چشم پزشکی و رئیس بیمارستان لبافی نژاد را به محضر همه پیش قراولان عرصه خدمت و سلامت به ویژه همکاران ارجمندم در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و خانواده محترم آن عزیز سفر کرده تبریک و تسلیت عرض می کنم.
بی شک استاد زارع یکی از الگوهای کم نظیر از قافله سپیدجامگان آسمانی بود. او که جوانی خویش را در کنار دو برادر شهیدش در جبهه های دفاع از این مرز و بوم گذراند و پس از آن به عنوان عضو فعال بسیج جامعه پزشکی، هیچ گاه بیرق خدمت و خادمی مردم از دستانش بر زمین نیفتاد.

از درگاه خداوند متعال برای ایشان علو درجات و غقران واسعه الهی و برای دیگر همکارانم سلامتی و عافیت را در مسیر مبارزه با بیماری منحوس کرونا مسئلت می نمایم.

دکتر شاهین محمدصادقی

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها