بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
سیاست‌زدگی نازل

سیاست‌زدگی نازل

عباس عبدی» سیاسی بودن دولت عیب نیست که نیکو و قابل فهم است، ولی سیاست‌زده و بیگانه بودن با بدیهیات ملاحظات سیاستِ عملی، نشان از سطح نازل این سیاست‌زدگی دارد و این عیبی نابخشودنی است
پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 13
کد خبر: ۱۲۳۲۱۰
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۵
وزیر کشور:

پزشکان بالافاصله بالای سر مهسا امینی می‌روند و سعی می‌کنند ایشان را احیا کنند

برای علت فوت دلایل پزشکی باید بیاید چون ایشان ظاهرا مشکلات جسمی داشته که هنوز نمیتوان به طور کامل اظهار نظر کرد اما ایشان سابقه داشته است مثلا عمل در سن ۵ سالگی روی مغز داشته است
 تدبیر24»وزیر کشور در آخرین توضیح خود پیرامون فوت مهسا امینی اظهار داشت: همه مستندات پرونده  مهسا امینی در دست بررسی است و درباره همه ابعاد پرونده با خانواده مرحومه امینی در حال گفت‌وگو هستیم.
احمد وحیدی در ادامه تاکید کرد: به هیچ وجه ضرب و شتمی از دستگاه های نظارتی به ما گزارش نشده اساسا وسیله ای برای ضرب و شتم ندارند یعنی نه باتومی دارند نه وسیله ای. تعدادی بانو هستند که این کار را انجام می دهند چراکه یک تعداد خانم پرسنل رسمی فراجا هستند که به این موارد رسیدگی می‌کنند.

وزیر کشور در ادامه افزود: بلافاصله پزشکان محل، بالای سر خانم امینی می‌رود و سعی می‌کنند ایشان را احیا کنند و به نزدیکترین بیمارستان منتقل کنند.

احمد وحیدی در پایان نیز گفت: پزشکی قانونی همه جانبه و دقیق در حال بررسی است و منتظر اعلام نتایج هستیم.

وحیدی در پاسخ به این سوال که آیا همزمان که گزارش پزشکی قانونی تکمیل نشده و پیکر ایشان دفن شده باهم در تضاد نیستند و ممکن است لازم باشد اقدامات دیگری انجام شود که الان ممکن نیست؟ گفت: خیر باهم تصادی ندارند. همیشه این اتفاق می افتد. پزشکی قانونی نمونه هایی که باید بردارد را برمی دارد و بعد اجازه دفن را خود پزشکی قانونی صادر می کند.

وی افزود: برای علت فوت دلایل پزشکی باید بیاید چون ایشان ظاهرا مشکلات جسمی داشته که هنوز نمیتوان به طور کامل اظهار نظر کرد اما ایشان سابقه داشته است مثلا عمل در سن ۵ سالگی روی مغز داشته است.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: