نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 23
کد خبر: ۱۲۳۲۲۱
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۰

توضیحات رسمی معاونت امورزنان و خانواده درباره حواشی فرزند انسیه خزعلی

سفر حمید رضا زاده یک سفر کاری( تابعیت ندارد، مهاجرت نکرده است) جهت توسعه مجموعه نرم افزاری است

تدبیر24»متن نامه ارسالی به دفتر تدبیر24 بدین شرح است:

سفر حمید رضا زاده یک سفر کاری( تابعیت ندارد، مهاجرت نکرده است) جهت توسعه مجموعه نرم افزاری است که محصولاتی با جامعه هدف مخاطبان خارج از کشور تولید میکنند. این محصولات هیچ ارتباطی با وی پی ان یا فیلترشکن ندارند و شایعات مرتبط با آن تکذیب می شود.

تاکید می گردد سیدحمیدرضا زاده هیچ مالکیت و مشارکتی در شرکت بترنت ( betternet) ندارد و این شرکت، به عنوان ارائه دهنده خدمات فیلترشکن به کاربران ایرانی، تحت مالکیت شرکت پنگو (pango) امریکا است.

 

به علاوه هرگونه بهره برداری ویژه از امکانات دولتی و غیردولتی و حتی کمک مالی والدین، از سوی حمید رضازاده منتفی بوده و  کلیه هزینه های سفر و فعالیت های ایشان از درامد فروش نرم افزار تامین شده است.

 

ایشان هیچ گونه قرارداد با نهادهای دولتی و غیردولتی نداشته و ندارد.

 

لازم به ذکر است کلیه همکاران و برنامه نویسان این مجموعه نرم افزاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان ساکن در داخل کشور هستند.

طبیعی است که ارجاع به صفحات جعلی و رزومه های فیک ساخته شده توسط سایت ها و اشخاص نامعتبر و رسانه های معاند و  آن توسط رسانه های داخلی، حق پیگرد قانونی را برای ایشان محفوظ می دارد.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: