بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
يکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 16
کد خبر: ۱۲۳۳۱۵
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۴۰۱ - ۰۰:۵۵

کابل برق سه فاز اصفهان

در خصوص قیمت انواع کابل برق سه فاز در شهرهای مختلف از جمله زنجان می توان گفت عوامل زیادی همچون نوع آنها در قیمت گذاری این کابلها موثر است.

به عبارت دیگر می توان گفت قیمت کابل برق سه فاز آلومینیومی با نوع مسی آنها تفاوتهایی دارد و دارای قیمت یکسانی نمی باشد.

همچنین لازم به ذکر است بدانید علاوه بر نوع کابل، سایز آنها نیز متفاوت است و به عنوان عامل اصلی تعیین قیمت کابلها شناخته شده اند بنابراین سایز و جنس کابلها تعیین کننده قیمت آنها هستند.

شما خریداران عزیز می توانید برای خرید عمده انواع کابل برق فشار ضعیف، فشار متوسط و فشار قوی با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت، از طریق سایت آراد برندینگ اقدام نمایید چرا که محصولات ما بصورت کاملا مستقیم و بدون واسطه به دست خریداران می رسد.

از انواع مختلف کابل برق سه فاز می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • کابلهای مفتولی
  • کابلهای افشان
  • کابلهای آلومینیومی
  • کابلهای مسی

در یک سیستم سه فاز، سه هادی مدار دارای سه جریان متناوب (با فرکانس یکسان) هستند که در زمانهای مختلف به مقادیر پیک آنی خود می ‌رسند با در نظر گرفتن یک هادی به عنوان مرجع، دو جریان دیگر در زمان یک سوم و دو سوم یک سیکل جریان الکتریکی به تأخیر می افتند این تأخیر بین "فازها" اثر انتقال توان ثابت را در هر سیکل جریان دارد و همچنین امکان تولید میدان مغناطیسی دوار در موتور الکتریکی را فراهم می کند.

کابل برق سه فاز خشک

کابل برق بیشتر در موارد صنعتی مورد استفاده دارند و در دو دسته کابلهای فشارقوی یا کابل با فشار ضعیف تقسیم بندی می شوند.

همان طور که می دانید کابل برق دارای نمونه های بسیار متنوعی از جملهکابل برق آلومینیومیاست که هر کدام از این ابزار مورد خاصی برای مصرف دارد و کابل برق سه فاز خشک نیز نمونه ای عالی و پر مصرف از انواع کابلهای موجود در بازار است.

کابل خشک یا همان کابل مفتولی از کابل‌های است که با پنج رشته مختلف تولید می شود و در دسته کابل فشار ضعیف دسته بندی شده است

.

معمولا این پنج رشته به صورت مجزا دارای روکش هایی محکم با رنگ های مختلف جهت شناسایی هستند و تمام این پنج رشته سیم مسی توسط یک روکش با دوام بسیار بالا روکش و پوشش دهی می شوند.

از این پنج رشته سیم سه عدد فاز، یک عدد نول و سیم باقیمانده را هادی یا سیم ارت می گویند.

کابل فشار ضعیف برق در دو نوع در بازار موجود است که‌ هر دو نوع دارای کیفیت بسیار عالی است و بسیار مقاوم می باشند.

بنابر این اگر شما از افراد و صنعتگرانی هستید که به این نوع از کابل نیاز دارید می توانید کیفیت درجه یک کابل خشک را با قیمت بسیار مناسب در نمایندگیهای فروش‌ یا در بازار خریداری نمایید.

از انواع کابل فشار قوی به دلیل حساسیت یا در زیر زمین استفاده می شود و یا داخل کانالهای محفوظ تا از این طریق کابل حفاظت و آسیبی به شخصی وارد نشود

.

کابل برق سه فاز شیراز

از پرفروش ترین و کاربردی ترین انواع کابل برق سه فاز در شیراز می توان به کابلهای مسی 4 رشته و 5 رشته اشاره نمود که فاکتورهای متعددی بر روی قیمت گذاری آنها تاثیر مستقیم دارد.

امروزه اگر برای خرید انواعکابل برق سه فاز اصفهان به بازار بروید با گونه های مختلفی روبرو می شوید که با نام کابلهای زمینی و هوایی در جنسهای گوناگون با سایزهای متفاوت موجود هستند اما ابتدا باید با توجه به نیاز خود، جنس، سایز و نوع کابل را انتخاب و سپس اقدام به خرید نمایید.

آیا می دانید تفاوت بین کابل برق تک فاز و سه فاز در چیست؟ در پاسخ باید گفت هم سیستم های برق تک فاز و هم کابلهای سه فاز واحدهایی هستند که از برق (AC) با جریان متناوب استفاده می کنند اما تفاوت اصلی بین کابلهای تک فاز و کابلهای سه فاز ثابت بودن تحویل است.

برای تامین نصب سه فاز از کابل های زیر استفاده می کنیم:

  • سه هادی: خاکستری، قهوه ای و سیاه (هر سه فاز)
  • چهار هادی: خاکستری، قهوه ای و سیاه (سه فاز) و آبی (خنثی).
  • چهار هادی: خاکستری، قهوه ای و سیاه (هر سه فاز) و سبز-زرد.
  • پنج هادی: خاکستری، قهوه ای و سیاه (سه فاز)، سبز-زرد (زمینی) و آبی (خنثی).

همین نصب را می توان با شروع از کابل های تک هسته ای (با استفاده از دو، سه، چهار یا پنج) یا از کابل های چند هسته ای با غلاف بیرونی (2x، 3x، 4x یا 5x) انجام داد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: