نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

تقی آزاد ارمکی - انتخاباتی که در پیش داشتیم در سایه یک مجموعه از محدودیت‌ها بود. محدودیت اول این بود که قرار نیست دوره آقای رییسی نقد شود و از یک طرف باید آن را دوره طلایی قلمداد کنید.
چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

محمد حیدری» نگاهی گذرا به رسانه‌های اصول‌گرا، عمق ناکارآمدی و معیوب بودن این گفتمان را نشان می‌دهد. در واقع اصلا نمی‌توان آنها را «رسانه» خواند، آنها نه رسانه! بلکه تعدادی بنگاه خبرسازی و تبلیغاتی هستند
يکشنبه ۲۴ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 14
کد خبر: ۱۲۳۳۵۵
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۴

قیمت شوینده نانو فرش

خوشبختانه هر روزه تکنولوژی و فناوری پیشرفت می کند و ابزار و تجهیزاتی تولید می شود که کار انسان را راحت میکند یکی از مهم ترین تکنولوژی های پیشرفته صنعت نانو است که با تولید بهترین نوع مواد شوینده نانو توانسته است نقش بسیار مهمی را در صرفه جویی آب داشته باشد.

مواد شوینده نانو با توجه به تکنولوژی های پیشرفته و فناوری‌های روز دنیا تهیه و تولید شده است که کاربرد ها و ویژگی های فراوان دارد این مواد برای شستشو قابل استفاده است و همانطور که از اسمش پیداست میتواند سخت ترین آلودگی ها را به راحتی از روی پوست سطوح و تجهیزات پاک کند.

کلمه نانو ریشه یونانی دارد و به معنای کوچک است یعنی هر چیز کوچک را در زبان یونانی نانو می گویند در واقع تکنولوژی و فناوری نانو یعنی مواد بسیار کوچک و اتمی که به وسیله فناوری نانو تهیه و تولید شده است.

برای ثبت سفارش خود به سایت آراد برندینگ مراجعه کنید و فرم موجود داخل وب سایت را پر کنید.

زمانی که روی سطوح و روی تجهیزات و وسایل جرم و کثیفی ایجاد می شود باعث چسبندگی می شود برای پاک کردن جرم و کثیفی از روی سطوح می توان از مواد شوینده نانو استفاده کرد.

یکی از کاربردهای مواد شوینده با کیفیت نانو در نظافت و تمیز کردن خودرو می باشد اکثر کارواش ها از این مواد استفاده می‌کنند تا بتوانند کثیفی های ایجاد شده روی بدنه ماشین را برطرف کرده و کمترین میزان آب را برای تمیز کردن خودرو استفاده کنند.

مواد شوینده نانو

مواد شوینده نانو مهر وزارت استاندارد را به همراه دارد در کارخانه های ما با جدید ترین ترکیبات شویندگی و ترکیبات نانو تهیه و تولید شده نسل جدیدی از شوینده ها در داخل کشورمان می باشد که به خاطر داشتن مواد نانو امتیاز ها و مزیت های فوق العاده زیادی را به همراه دارد و برای محیط زیست هیچ مشکلی را ایجاد نمی کنند و دستگاهها و تجهیزات مخصوص خود را در هنگام تولید داشته اند که سرمایه‌گذار بهترین ترکیبات نانو و شوینده آلی و آنزیم های مناسب را برای ساخت آنها خریداری کرده ایده و با آنها محصولات عالی را راهی بازارهای خارجی و داخلی برای فروش خواهد کرد.

مواد شوینده با کیفیت و نمونه نانو در کشور ما بسیار طرفدار پیدا کرده آنها را در بسته بندی های مختلف در سایت اینترنتی و فروشگاه های مجازی و حضوری ثبت سفارش میکنند مشخصات و تصاویر آن را در سایت مشاهده کرده و قیمت شوینده نانو درجه یک شوینده را با همدیگر مقایسه می‌کنند و متناسب با بودجه و نیاز خود آنها را خریداری و مطابق دستورالعمل از آنها استفاده کرده و غلظت های مختلفی برای شویندگی آنها وجود دارد بعضی از آنها غلظت قوی و تعدادی هم به صورت ضعیف با غلظت پایین تر برای شست‌وشو آماده و تهیه شده و در بازار موجود می باشد.

خیلی از افراد امروزه به سراغ مواد شوینده ممتاز نانو رفته آنها برای انسان هیچ خطری در هنگام استفاده نداشته و در صورت ریختن بر روی زمین یا در محیط زیست و طبیعت آسیبی را در آنها ایجاد نمی کنند مواد شوینده بی خطر نانو بسیار عالی بوده کار با دست برای شما محدودیت نداشته و روی آن‌ها ترکیبات و طریقه استفاده به راحتی نوشته شده که در بسیاری از آنها باید به خاطر غلظت بالا و مقداری آب را هم به ترکیبات این شوینده ها اضافه کنید و بعد اقدام به تمیز کردن سطوح ماشین و خودرو و وسایل خود بکنید

.

مواد شوینده فرش

امروزه اکثر افراد برای شستشوی فرش های خود دغدغه دارند که از چه موادی استفاده کند فرش ها از تجهیزاتی است که اگر در شستشوی آن دقت کافی نشود به راحتی آسیب می بیند و می تواند کیفیت خود را از دست بدهد بنابراین باید در شستشوی فرش از موادی استفاده شود که آسیبی به بافت فرش وارد نکند و کیفیت فرش را حفظ کند.

برای شستشوی انواع فرش مواد بسیار زیادی وجود دارد که باید در هنگام انتخاب آن دقت کافی داشته باشیم استفاده از مواد شوینده نانو فرش درجه یک و با کیفیت باعث میشود که طول عمر فرش شما افزایش پیدا کند و بتوانید کیفیت فرش خود را حفظ کنید و از آسیب به آن جلوگیری نمایید.

مواد شوینده متفاوت و مختلفی برای شستشوی فرش و قالی وجود دارد که باید مطابق با نوع قالی و فرش خود از آن استفاده کرد از هر نوع موادی برای شستشو استفاده نکنید. برای شستشوی فرش در داخل منزل معمولاً از آب استفاده می شود ولی آب به تنهایی نمی تواند باعث تمیز شدن سطوح مختلف فرش شود در کنار استفاده از آب از مواد شوینده با کیفیت استفاده می شود که باعث شستشوی بهتر فرش می شود

.

برخی از افراد از روش سنتی برای شستشوی فرش خود استفاده می‌کنند به این گونه که از پودر به همراه آب برای تمیز کردن سطوح مختلف فرش استفاده می کند این روش سنتی گزینه مناسبی برای شستشوی فرش نیست.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: