نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

تقی آزاد ارمکی - انتخاباتی که در پیش داشتیم در سایه یک مجموعه از محدودیت‌ها بود. محدودیت اول این بود که قرار نیست دوره آقای رییسی نقد شود و از یک طرف باید آن را دوره طلایی قلمداد کنید.
چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

محمد حیدری» نگاهی گذرا به رسانه‌های اصول‌گرا، عمق ناکارآمدی و معیوب بودن این گفتمان را نشان می‌دهد. در واقع اصلا نمی‌توان آنها را «رسانه» خواند، آنها نه رسانه! بلکه تعدادی بنگاه خبرسازی و تبلیغاتی هستند
يکشنبه ۲۴ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 14
کد خبر: ۱۲۳۴۳۶
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۱

رابطه مستقیم موفقیت و پولدار شدن


مسیرهای مختلف موفقیت در پیش پای همه ماست، فقط باید با کمی دقت و تلاش این راه ها را پیمود و به موفقیت رسید.

کباب پز ایستاده

یکی از اصول مهمی که برای پخت صحیح کباب باید آن را رعایت کرد این است که کبابها را در محل مناسب برای پخت قرار دهید تا به‌ صورت یکدست مغز پخت شود و یک کباب لذیذ و همچنین نرم را به شما تحویل دهد. عموما جنس کباب‌پز ایستاده ‌از فلز، استیل و گالوانیزه می‌باشد که در نوع خود بسیار مقاوم و ضخیم هستند که شما می‌توانید آنها را روی‌میزهای آجری در حیاط، بالکن منزل خود قرار داده و از آنها استفاده کنید.

رادیاتور آلومینیومی

رادیاتور آلومینیومی جز پرکاربردترین رادیاتور ها در حال حاضر می باشد که مدل و برند های متفاوت امروزه وجود دارد محصول با کیفیتی را می خواهید مدل دست دوم و آن را برای خود خریداری کنید. این گونه شما سود زیادی را به دست می آورد که برای شما بسیار با ارزش است مراکز متنوع بسیار زیادی هستند که امروزه این محصولات کاربردی و عالی را به تولید می رسانند،

زردچوبه هندی

در کشور ما نیز زردچوبه هندی از رونق بسیار زیادی برخوردار است و در هر خانه ‌ای از زردچوبه استفاده می ‌شود و شما می ‌توانید در هر خانه‌ ای پودر زردچوبه را پیدا کنید البته لازم به ذکر است که تولیداتی که در کشور ما در زمینه پودر زردچوبه هندی وجود دارد بسیار گسترش پیدا کرده است و از آنجایی که تقاضای خرید این محصول افزایش پیدا کرده است تولیدات آن نیز با افزایش رو به رو بوده اند در طول سال مقدار زیادی از زردچوبه در داخل کشور به فروش می رسد.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: