بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
يکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 16
کد خبر: ۱۲۳۴۳۶
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۱

رابطه مستقیم موفقیت و پولدار شدن


مسیرهای مختلف موفقیت در پیش پای همه ماست، فقط باید با کمی دقت و تلاش این راه ها را پیمود و به موفقیت رسید.

کباب پز ایستاده

یکی از اصول مهمی که برای پخت صحیح کباب باید آن را رعایت کرد این است که کبابها را در محل مناسب برای پخت قرار دهید تا به‌ صورت یکدست مغز پخت شود و یک کباب لذیذ و همچنین نرم را به شما تحویل دهد. عموما جنس کباب‌پز ایستاده ‌از فلز، استیل و گالوانیزه می‌باشد که در نوع خود بسیار مقاوم و ضخیم هستند که شما می‌توانید آنها را روی‌میزهای آجری در حیاط، بالکن منزل خود قرار داده و از آنها استفاده کنید.

رادیاتور آلومینیومی

رادیاتور آلومینیومی جز پرکاربردترین رادیاتور ها در حال حاضر می باشد که مدل و برند های متفاوت امروزه وجود دارد محصول با کیفیتی را می خواهید مدل دست دوم و آن را برای خود خریداری کنید. این گونه شما سود زیادی را به دست می آورد که برای شما بسیار با ارزش است مراکز متنوع بسیار زیادی هستند که امروزه این محصولات کاربردی و عالی را به تولید می رسانند،

زردچوبه هندی

در کشور ما نیز زردچوبه هندی از رونق بسیار زیادی برخوردار است و در هر خانه ‌ای از زردچوبه استفاده می ‌شود و شما می ‌توانید در هر خانه‌ ای پودر زردچوبه را پیدا کنید البته لازم به ذکر است که تولیداتی که در کشور ما در زمینه پودر زردچوبه هندی وجود دارد بسیار گسترش پیدا کرده است و از آنجایی که تقاضای خرید این محصول افزایش پیدا کرده است تولیدات آن نیز با افزایش رو به رو بوده اند در طول سال مقدار زیادی از زردچوبه در داخل کشور به فروش می رسد.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: