نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

تقی آزاد ارمکی - انتخاباتی که در پیش داشتیم در سایه یک مجموعه از محدودیت‌ها بود. محدودیت اول این بود که قرار نیست دوره آقای رییسی نقد شود و از یک طرف باید آن را دوره طلایی قلمداد کنید.
چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

محمد حیدری» نگاهی گذرا به رسانه‌های اصول‌گرا، عمق ناکارآمدی و معیوب بودن این گفتمان را نشان می‌دهد. در واقع اصلا نمی‌توان آنها را «رسانه» خواند، آنها نه رسانه! بلکه تعدادی بنگاه خبرسازی و تبلیغاتی هستند
دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۴۰۳ - 2024 July 22
کد خبر: ۱۲۳۴۳۷
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۵

کار را آن کرد که پولدار شد !

رسیدن به پول و موفقیت، تلاش درست و عزم جدی می خواهد، مسیر حرکت باید روشن و مشخص باشد.

سویشرت مردانه

سویشرت مردانه معمولا کلاه ندارند و در داخل ایران به اشتباه شناخته می شوند و این موضوع وجه تمایز سویشرت و هودی است هودیها می توانند در انواع زیپ دار یا جلو بسته طراحی شوند و سویشرتها هم به همین صورت هستند ولی مدل پرطرفدار آن به شکل جلو بسته است هودیها کمک می کنند تا ظاهری جذاب و در عين حال راحت داشته باشید هودیها از کاربردی ترین لباسهای فصلهای پاییز و زمستان به شمار می روند و در هرجایی می توانند مناسب باشند.

رادیاتور آلومینیومی

رادیاتور آلومینیومی جز پرکاربردترین رادیاتور ها در حال حاضر می باشد که مدل و برند های متفاوت امروزه وجود دارد محصول با کیفیتی را می خواهید مدل دست دوم و آن را برای خود خریداری کنید. این گونه شما سود زیادی را به دست می آورد که برای شما بسیار با ارزش است مراکز متنوع بسیار زیادی هستند که امروزه این محصولات کاربردی و عالی را به تولید می رسانند،

شیرآلات اهرمی

شیر آلات اهرمی دارای دو دسته می باشند و به این صورت است که اگر دسته را بالا بکشید آب باز می شود و اگر دسته را پایین بکشید آب قطع می شود و اگر شیر را به سمت راست بکشیم آب سرد می شود و به سمت چپ بکشید آب گرم می شود. شما عزیزان برای اطلاع از قیمت شیر آلات اهرمی می توانید به سایتهای اینترنتی مراجعه کرده و از قیمت این شیر آلات مطلع شوید.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: