بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 14
کد خبر: ۱۲۳۴۳۷
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۵

کار را آن کرد که پولدار شد !

رسیدن به پول و موفقیت، تلاش درست و عزم جدی می خواهد، مسیر حرکت باید روشن و مشخص باشد.

سویشرت مردانه

سویشرت مردانه معمولا کلاه ندارند و در داخل ایران به اشتباه شناخته می شوند و این موضوع وجه تمایز سویشرت و هودی است هودیها می توانند در انواع زیپ دار یا جلو بسته طراحی شوند و سویشرتها هم به همین صورت هستند ولی مدل پرطرفدار آن به شکل جلو بسته است هودیها کمک می کنند تا ظاهری جذاب و در عين حال راحت داشته باشید هودیها از کاربردی ترین لباسهای فصلهای پاییز و زمستان به شمار می روند و در هرجایی می توانند مناسب باشند.

رادیاتور آلومینیومی

رادیاتور آلومینیومی جز پرکاربردترین رادیاتور ها در حال حاضر می باشد که مدل و برند های متفاوت امروزه وجود دارد محصول با کیفیتی را می خواهید مدل دست دوم و آن را برای خود خریداری کنید. این گونه شما سود زیادی را به دست می آورد که برای شما بسیار با ارزش است مراکز متنوع بسیار زیادی هستند که امروزه این محصولات کاربردی و عالی را به تولید می رسانند،

شیرآلات اهرمی

شیر آلات اهرمی دارای دو دسته می باشند و به این صورت است که اگر دسته را بالا بکشید آب باز می شود و اگر دسته را پایین بکشید آب قطع می شود و اگر شیر را به سمت راست بکشیم آب سرد می شود و به سمت چپ بکشید آب گرم می شود. شما عزیزان برای اطلاع از قیمت شیر آلات اهرمی می توانید به سایتهای اینترنتی مراجعه کرده و از قیمت این شیر آلات مطلع شوید.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: