بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 20
کد خبر: ۱۲۳۴۴۰
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۶

کسب موفقیت و ثروت از طریق فکر به آینده

ما باید بیشتر به کسی که در آینده خواهیم شد و کسب و کاری که به آن مشغول می شویم فکر کنیم، چون این فکر نتایج مثبت عمیقی از حیث سلامتی، شادی و امنیت مالی به همراه دارد.دسر پودینگ

یکی از کلاسیک ترین دسر پودینگ ساده دسر پودینگ شکلاتی است که یک دسر قدیمی فرانسوی به حساب می آید و بسیار ساده و دلچسب و خوشمزه است و در مهمانی ها بسیار مورد استفاده است و همچنین برای میان وعده نیز مورد استفاده قرار می گیرد همچنین پودینگ شکلاتی بسیار خوشمزه می ‌باشد و طرفداران بسیار زیادی دارد.

دستبند نقره زنانه

در حال حاضر استفاده از زیورآلات گوناگون بسیار رایج می باشد شاید در گذشته از بین انواع زیورآلات طلا حرف اول را می زد اما امروزه استفاده از زیورآلاتی از جنس دستبند نقره زنانه نیز رواج پیدا کرده است می توان دستبند نقره قم را به عنوان یکی از این محصولات زیبا و منحصر به فرد نام برد.

انجیر خشک نخی

انجیر خشک نخی میوه ای بسیار شیرین و خوشمزه فصل تابستان می باشد که به دلیل بافت نرم و شیرینی که دارد می توان به راحتی آن را به صورت قیصی و کشته در آورد و طرز تهیه انجیر خشک نخی بسیار ساده است که از انجیر خشک در دیگر فصل های سال که میوه انجیر به صورت تازه یافت نمی شود می توان استفاده نمود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: