نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 27
کد خبر: ۱۲۳۶۵۰
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۰

با کود ریال خود را به میلیارد تبدیل کردم

از بچگی اهل پس انداز و غنیمت شماری نبودم و برایم سخت بود نگه داشتن پول وقتی که وارد عرصه تجارت شدم سرمایه زیادی نداشتم باز با این شرایط فعالیت خود را شروع کردم در حوضه کود توانستم در اولین فروش خود سود میلیاردی کنم و به موفقیت چشم گیری دست پیدا کنم.

کود زیستی مایع

انواع کود زیستی مایع بارور یکی از محصولات و موادی است که این مراکز برای رشد و باردهی محصولات خود مورد استفاده قرار می دهند و هر ساله حجم بالای از آنها را برای مصارف خود تهیه می کنند.

یکی از دلایلی که تولیدات کشاورزی مرغوب و درجه یک بوده وجود و استفاده از کودهای مناسب زیستی برای گیاه می باشد که کشاورزان حرفه ای می دانند برای چه محصولاتی از کدام نوع کودها استفاده نمایند. مزارع بزرگ کشاورزی و باغات تولید میوه همیشه به دنبال کودهای مرغوب و با کیفیت هستند تا بتوانند با استفاده از آنها محصولات و باردهی گیاهان خود را افزایش دهند و تولیدات خود را با کیفیت بهتری ارائه دهند.

از این رو نمونه های درجه یک و استاندراد کود را از مراکز عرضه کننده آن در سراسر کشور برای خود سفارش می دهند و مراکز عرضه کننده انواع کود به سراسر شهرهای ایران ارسال این محصولات را در حجمهای عمده انجام می دهند.

کود اوره

خواص کود اوره فسفات برای پسته این است که اگر کود اوره در خاک درختان پسته حل شود موجب بهبود کیفیت پسته وجلوگیری از آفت درخت پسته خواهد شد.

کود اوره تولید ایران در بین کشورهای همسایه از محبوبیت خاصی برخوردار است و با وجود بالا بودن قیمت این کود نسبت به دیگر کشورها، تاجران خواهان خرید کود اوره تولید ایران هستند.

شرکت ما آماده همکاری با سرمایه گذاران و تجار گرامی در زمینه صادرات کود اوره می باشد.

پاسخگویی به تقاضای جمعیت رو به افزایش با چنین منابع کمی بسیار دشوار است.

از دست دادن حاصلخیزی خاک، آفات و کمبود عناصر غذایی باعث کاهش تولیدات کشاورزی شده است. این امر بر اهمیت کودهای شیمیایی به خصوص کود اوره افزوده است، و از این رو تقاضای محصول در تمام نقاط کشور افزایش یافته است.

کود فسفات آلی

امروزه لزوم استفاده کود فسفات آلی در کشاورزی بر هیچکس پوشیده نیست. سالهاست که برای تغذیه بهتر و رشد بیشتر گیاهان و محصولات کشاورزی از کودها استفاده می شود.

کودهای شیمیایی به دلیل اقتصادی بودن، حجم کمتر و در عین حال بازدهی بیشتری که دارند بیش از کودهای آلی و زیستی مورد توجه کشاورزان و باغداران قرار می گیرند.

سوپر فسفات گرانوله از ترکیب گوگرد، کلسیم و فسفر با فرمولاسیون Ca(H20P4)2.H2O تهیه می شود. این کود حاوی مواد آلی است که جذب آن باعث احیای خاک خواهد شد. برتری این محصول نسبت به کودهای دیگر وجو عنصر در آن است.

سوپر فسفات گرانوله بیشترین میزان مصرف را در میان انواع کودهای سوپر فسفات دارد. در ایران نیز تولیدکنندگان بسیاری به عرضه سوپر فسفات گرانول با ترکیبات مختلفی روی آورده اند.

ارخانه های دانش بنیان زیادی نیز پا به این عرصه نهاده و اقدام به تولید و عرضه سوپر فسفات گرانول درجه یک با فرمولاسیون دقیق تر و علمی تر کرده اند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: