بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
شنبه ۰۲ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 22
کد خبر: ۱۲۳۶۹۷
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۸

دیوار از میان من و ثروت برداشته شد

یکی از مهمترین انشا های دوران دبستان که راجع به آن یک انشا نوشته ‌ایم این بوده که علم بهتر است یا ثروت؟ باید بگویم که من ثروت را انتخاب کردم اما وقتی وارد کسب و کار شال شدم، متوجه شدم که بدون علم میشود پول درآورد اما نمی شود به ثروت رسید و ثروتمند شد. بعد از این من با افزایش علمم در کسب و کار شال به یک فرد ثروتمند تبدیل شدم .

شال لمه شاین

شال لمه شاین با جنسها و در مدلهای مختلفی همچون شال نخی لمه دار، نخی ژاکارد لمه دار، نخ ابریشم لمه دار یک لایه و دولایه تولید و عرضه می شوند که هر کدام از آنها نیز تنوع طرح بسیار زیادی دارند.

از مشخصه های اصلی شال لمه شاین، درخشش و براقیت این نوع شالها است که آنها را بسیار شیک و جذاب می کند.

در واقع لمه رشته های براق به کار رفته در بافت پارچه این نوع شال است که عموما در ترکیب لمه با انواع پارچه هایی مثل نخی، حریر، ژاکارد و ابریشم نمای خاص و جلوه زیبایی برای آن ایجاد می کند.

شال لمه شاین از لطافت خاصی برخوردار است که در تماس آن با موی سر آسیبی به آن نرسانده و به خوبی بر روی سر قرار می گیرد و استایل بسیار شیکی را ایجاد می کند.

شال پلیسه منگوله دار

یک از رایج ترین پوشش ها برای سر خانم ها شال پلیسه منگوله دار می باشد که دارای تنوع رنگ و مدل های بسیاری می باشد که با یک انتخاب مناسب می توانید استایل خود را ارتقا دهید.

می توان گفت که شال، نوعی اکسسوری محسوب می شود که در کامل کردن استایل افراد نقش مهمی را دارد و معمولا برخی از افراد دوست دارند.

تا شالی را تهیه کنند که در بسیاری از مکانها بتوانند از آن استفاده کنند تا اینکه چند شال را با پرداخت هزینه اضافی خریداری کنند.

به دلیل اهمیت زمان و شاغل بودن افراد، خانم ها طرفدار شال هایی هستند که به راحتی شسته شوند و تغییر رنگ ندهند همچنین نیاز به اتو کشی نداشته باشد.

شال خامه دوزی

خامه دوزی نوعی هنر دستی است که اغلب توسط بانوان با سلیقه ی سیستان و بلوچستان روی الیاف پارچه انجام می گیرد. مشخصات شال خامه دوزی با توجه به اینکه کار دست باشد یا ماشین متفاوت است.

در نوع دست دوزی تقارن صد درصدی به چشم نمی خورد و طرح های تکراری کمتر دیده می شود.

طرح ها خاص و منحصر به فرد می باشد و معمولا روی پارچه ها نخی و ابریشمی دوخته می شوند.

اما در نوع ماشینی طرح ها قرینه ی کامل، تکرار در انواع رنگ ها و جنس های مختلف پارچه دیده می شود.

بانوان عزیزی که دارای تیپ خاص و متفاوت هستند شال های خامه دوزی دستی را انتخاب می کنند چرا که این نوع طرح ها متمایز از انواع دیگر موجود می باشند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: