بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 14
کد خبر: ۱۲۳۷۲۰
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۵:۴۱

با سنگ رویای پولدار شدنم را محکم ساختم

گر از ثروتمندان رمز موفقیت ‌شان را بپرسید، قطعا به شما خواهند گفت که آنها الزاما از سایر مردم باهوش‌ تر نیستند و هیچ‌ وقت هم متکی به فرمول ‌های پیچیده و فوق محرمانه پولدار شدن که ما از آنها بی اطلاع هستیم، نبوده‌اند. یکی از روش های آسان برای رسیدن به ثروت سنگ است.

سنگ نمای ساختمان ساده

ابعاد سنگهایی که برای نما کاری استفاده می گردند، متفاوت می باشند و عموما سنگهایی که بزرگ تر هستند و از ابعاد بالاتری برخوردار می باشند قیمت آنها نیز بیشتر است، سنگ نمای ساختمان ساده به راحتی به کار گذاشته می شوند و فرآیند نماکاری در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد، ضخامت آنها در حد مطلوب بوده و این ضخامت نیز تا حدودی بیان کننده کیفیت کالاها می باشد، سطح رویه سنگهای نما کاری ساختمان یکدست بوده و هیچ گونه سوراخی در آنها مشاهده نمی گردد، این سطوح با استفاده از رزینهای پر کاربرد پوشش داده می شوند و دارای کیفیت و ماندگاری زیادی هستند. لعاب مورد استفاده برای سطح رویه این سنگها باعث دوام، طول عمر و همچنین درخشش بیشتر سنگها می گردد، از دیگر گزینه های مهم در قیمت گذاری این محصولات می توان به نوسان موجود در بازار اشاره کرد عواملی مانند: نرخ دلار و ارز بین المللی سبب گران تر و یا ارزان تر شدن این کالاها می گردند در نتیجه این محصولات باید با قیمت روز به اشتراک گذاشته شوند.

سنگ نمای ساختمان

بسیاری از انواع سنگ تراورتن خاکستریانواع سنگ نمای ساختمان کیفیت صادراتی دارند در داخل و خارج از کشور برای نمای ساختمان ها استفاده می شوند. جالب است بدانید که شاید هیچ سنگی به اندازه تراورتن تنوع و گستره رنگی ندارد و سنگ های تراورتن با رنگ خنثی مانند کرم، شیری برای عمده نمای ساختمان و سنگ های تراورتن سیلور و قرمز و... برای ایجاد تباین در نما و جلوه دادن به ساختمان به کار می روند. به علت نحوه تشکیل، بسیاری از تراورتن ها دارای مقادیر زیادی املاح و نمک های معدنی هستند که در شرایط آب و هوای مرطوب بسیاری از آنها شوره می زنند. البته این مشکل بعد از مدتی برطرف می شود ولی بهتر است از ابتدا سنگ مناسبی انتخاب کنید که نیاز به تعمیر و پرداخت مجدد بعد از نصب نداشته باشد. سنگ تراورتن تکاب که در سورت های متعددی در بازار موجود است شوره نمی زند. سورت های سیلور، کرم و عسلی این سنگ کیفیت صادراتی دارد و در ده ها سورت و درجه به قیمت های مختلف خرید و فروش می شود.

سنگ نمای ساختمان رومی

همان طور که گفتیم فروش سنگ نمای ساختمان رومی به دو صورت مجازی و حضوری مدیریت می گردد امروزه با توجه به شیوع بیماری کرونا مردم همه ترجیح می دهند خریدهای مجازی را انجام دهند در این روش حجم مورد نظر خود را ثبت سفارش کرده و کالا را درب منزل تحویل می گیرند همچنین هزینه های اضافه مربوط به جابجایی تا درب کارخانه ها نیز از بین می رود و پای واسطه ها و دلالان نیز از این بازار کوتاه می گردد در نتیجه باز هم قیمتها کمتر شده و به سود خریدار می باشد همچنین اتلاف انرژی در این محصول به صفر رسیده و شخص می تواند بدون آن که در محل حضور داشته باشد کالا را با قیمت کارخانه خریداری کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: