نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 27
کد خبر: ۱۲۳۷۳۸
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۶

با کارآفرینی سبب رشد خودم و چندین نفر شدم

کارآفرینی یک روش ثروتمند شدن در ایران است که بسیار کارآمد بوده و اگر به‌درستی و با شیوه اصولی کارآفرینی کنید، کسب موفقیت در آن می‌تواند تضمینی باشد. ایده‌های زیادی برای این روشِ پولدار شدن وجود دارد؛ اما برای ورود به این مسیر، باید محصولی کاربردی و خلاقانه را ارائه دهید که نسبت به نمونه‌های مشابه، برتریِ چشمگیری داشته باشد.

خرما کبکاب

برایه اینکه خرما کبکاب همیشه سالم و تازه داشته باشیم نیاز به رعایت یک سری از نکات می باشد. روش های نگهداری خرما کبکاب به این صورت است که نباید کنار مواد غذایی دیگر گذاشته شود که طعم و بو غذاها بر روی خرما بشیند.

بهترین راه برای نگهداری خرما، در یخچال می باشد زیرا نگهداری خرما در جای سرد باعث می شود طعم و مزه خرما از دست نرود و رطوبت و طعمش حفظ شود. خرما داری رطوبت می باشد و رطوبت مواد غذایی باعث رشد موجودات ریز میکروسکوپی هست که برای جلوگیری از فرآیند می توانید خرما را در جای سرد یا یخچال بگذارید.

خرما خشک

یکی از بهترین شیوه ها و روش ها که در بین متقاضیان نیز طرفداران ویژه به خود اختصاص داده است، فرایند های اینترنتی می باشد. در فرایند های عرضه اینترنتی خرما خشک در بهترین کیفیت ها معرفی می‌ شوند و متقاضیان می‌ توانند این نوع کالا ها را با قیمت های بسیار مناسب تری خریداری نمایند.

زیرا از این طریق از ایجاد واسطه گری های مختلف برای فروش این نوع کالاها جلوگیری می‌ شود و در نهایت رضایت مشتریان ایجاد می گردد.

با ایجاد شرایط فروش اینترنتی خرما خشک باعث می‌ شود که این محصول به عنوان بهترین محصول به دیگر کشور ها صادر شود و از آنجایی که تولید خرما در مناطق مختلفی از کشور ما انجام می‌ شود، صادرات این محصولات از رونق اقتصادی بسیار خوبی برخوردار است و کشاورزان زیادی از این فرآیند فروش استقبال بی نظیری می نمایند.

خامه شکلاتی

همه ما کم و بیش با انواع شیرینیها آشنایی داریم، شیرینی خامه ای یا شیرینی نخودچی و خامه شکلاتی که در قنادیها موجود می باشد و کیفیت بسیار خوب و مزه خوشمزه ای دارد محبوب بسیاری از مردم است، کیکهای خامه ای به گونه های رنگی و سفید بسیار جلب توجه می کنند و از این نظر بازار بسیار پر رونقی دارند.

از موارد بسیار مهمی که در تولید شیرینیهای خامه ای باید حتما مد نظر قرار گیرد، خامه به کار رفته در آن می باشد که تا حد بسیار زیادی در مزه و کیفیت کیک و شیرینی موثر است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: