بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
شنبه ۰۲ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 22
کد خبر: ۱۲۳۷۴۴
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۴۰۱ - ۰۵:۲۷

با کار در حوزه برنج یک میلیاردر شدم

اصولا کار کردن در هر دینی و مکتبی امری پسندیده است. من در حوزه انواع برنج کار خود را آغاز کردم اما صادقانه بگویم کار کردن راحت نیست بخصوص اگر بدنبال نانی حلال برای زن و بچه­ی خود هستید باید سخت تلاش کنید. اگر میخواهید به ثروت برسید باید برای آن برنامه ریزی کنید و راهی متفاوت را امتحان کنید. من در حوزه انواع برنج توانستم به موفقیت برسم وبه یک سرمایه دار تبدیل شوم.

برنج ایرانی طارم فجر

برنج طارم دارای دانه های کمی کشیده به رنگ سفید است و عطر و طعم بی نظیر آن همه ساله طرفداران زیادی را به سمت خود جذب می کند و فروش این محصول از انواع دیگر برنج های ایرانی بسیار بیشتر می باشد.

نوع دیگر برنج بعد از برنج ایرانی طارم فجر برنج هاشمی است؛ که یکی از بهترین و خوش پخت ترین نوع برنج های ایرانی است، این نوع برنج بسیار جزو برنج های دانه بلند بوده و دانه های سفید به رنگ کرمی است.

این نوع برنج کشیده ترین نوع برنج ایرانی محسوب می شود که به خوبی قد می کشند و عطر و بوی بی نظیری دارند و به طور کلی از جمله برنج هایی است که پخت بسیار خوبی دارند.

برنج دودی نیز نوعی برنج بوده که طرفداران خاص خود را دارد؛ این نوع برنج عطر و طعم دودی داشته و باب سلیقه افراد خاصی است.

برنج فجر نیز جزو یکی از برنج هایی با طبع سرد بوده که در واقع یک نوع برنج اصلاح نژاد است و جزو برنج های پربار و پر محصول دسته بندی می شود، این نوع برنج بیشتر در استان گیلان کشت می شود.

برنج دم سیاه در فریدون کنار و استان گیلان کشت می شود جزو یکی از برنج های خوش طعم محسوب می شود که همانند برنج هاشمی کشیده و کرم رنگ است.

برنج چمپا محلی

در حالت کلی برنج چمپا محلی دارای مشخصات ظاهری کوتاه می باشد و در مجالس مختلف کمتر از آنها استفاده می شود.

همچنین دارای طعمی بسیار خوشمزه و عطری عالی می باشد به همین دلیل توانسته است نظر بسیاری از افراد را به خود جلب نماید.

به دلیل سایز کوچک تری که این برنج نسبت به انواع برنج های ایرانی دارد به صورت خانگی از آن استفاده می شود.

یکی از محبوب ترین و خوشمزه ترین غذاهایی که به صورت مداوم مورد مصرف قرار می گیرد برنج جنوب نام دارد و برنج چمپا اصل یک نمونه از این برنجها است، در حقیقت به نمونه ای از برنجهای دانه کوتاه چمپا می گویند.

برنج پاکستان طبیعت

یکی از شاخصه برنج پاکستان طبیعت این است که دانه های بلند کشیده باریک دارد و در هنگام پخت باید به جوشش این دانه دقت زیادی داشته باشید.

برنج پاکستانی قدرت رقابتی کمتری در بین برنج های ایرانی و هندی دارد اما قیمت پایین آن فروش این محصول را دو چندان کرده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: