نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 27
کد خبر: ۱۲۳۷۶۸
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۲

با روشی نوین توانستم از کسب‌ و کارهای سنتی پیشی بگیرم

فرق بین کسب ‌و کارهای سنتی و امروزی در مسیری است که برای ثروتمند شدن انتخاب می ‌کنند، کسب ‌و کارهای سنتی نیاز به یک سرمایه بالایی برای راه ‌اندازی یک مغازه دارند اما در کسب ‌و کارهای امروزی امکان ایجاد یک کسب ‌و کار با سرمایه کم فراهم شده ‌است و من با استفاده از این روش توانستم بهتر از کسب ‌و کارهای سنتی عمل کنم و به‌ سرعت هرچه تمام ‌تر مشتریان زیادی را جلب کردم و به ثروت بالایی دست یافتم. در این ‌جا می ‌توانید حوزه عالی که من را به موفقیت رساند را بهتر بشناسید.

دستکش لاتکس حریر

دستکش لاتکس حریر در انواع با پودر و بدون پودر تولید و عرضه می شوند. علت استفاده از پودر در این نوع دستکش ها جلوگیری از به هم چسبیدگی می باشد که از نشاسته ذرت استفاده می شود. اما در صنعت حریربه دلیل ایجاد التهاب و آلرژی برخی افراد، استفاده از آن به شدت منع شده است. اما در صنعت حریر دستکش ها به صورت کاملا استریل شده بسته بندی می شوند. برای خرید دستکش یکبار مصرف حریر به برچسب (گرید پزشکی) روی آن توجه کنید. حالت کشسانی و سازگار بودن دستکش با سایز دست باعث شده تا کار برای پزشکان راحت تر باشد و به راحتی بتوانند اشیا کوچک را بردارند.

دستکش لاتکس جعبه ای

مشخصات دستکش لاتکس جعبه ای متفاوت است و در دو نوع پودری وبدون پودر در بازار و داروخانه ها موجود می باشد. این محصول در انواع سایز های اسمال، مدیوم، لارج و ایکس لارج در جعبه ها بسته بندی می شود. دستکش لاتکس جعبه ای در سه نوع نایلونی، نیتریل و وینیل تولید می شود. نوع نایلونی آن بسیار نازک بوده وغیر استریل می باشد.نوع نیتریل در مصارف پزشکی بسیار پر کاربرد می باشد و استریل می باشد. نوع وینیل آن نیز در مصارف پزشکی کاربرد دارد با این تفاوت که غیر حساسیت زا بوده وبرای افرادی که حساسیت آلرژیک دارند مناسب می باشد.

دستکش لاتکس دندانپزشکی

دستکش لاتکس دندانپزشکی یک بار مصرف که در دنداپز شکی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد باعث شده است که پزشکان توسط آن بتوانند کارهای خود را به راحتی پیش ببرند زیرا باعث دور شدن دستان از آلودگی می شود و از بیماری ها افراد را به دور می کند. این محصول از لاستیک به وجود می آید و یک محصول طبیعی و خوب بشمار می آید. این دستکش به دلیل موادی که در آن به کار رفته است اگر در طولانی مدت در دست باشد مورد اسیب و ناراحتی دست نمی شود. یکی از مشخصات بارز دستکش لاتکس دندانپزشکی جنس آن می باشد که برای هر فردی مناسب می باشد و موجب حساسیت و مشکل نمی شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: