نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
جمعه ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 24
کد خبر: ۱۲۴۱۴۶
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۱

چرا قیمت فلنج و اتصالات در سایت فروش آهن مختلف، متفاوت است؟

قیمت فلنج و اتصالات از مهمترین عوامل برای خرید فلنج و اتصالات محسوب می شود. بدون شک شما هم برای خرید فلنج و اتصالات، قیمت سایت های فروش را زیر و رو کرده اید و شاهد تفاوت قیمتی بوده اید. احتمالاً این سوال هم برایتان پیش آمده که چرا قیمت فلنج و اتصالات در سایت های فروش آهن مختلف متفاوت است؟

قیمت فلنج و اتصالات از مهمترین عوامل برای خرید فلنج و اتصالات محسوب می شود. بدون شک شما هم برای خرید فلنج و اتصالات، قیمت سایت فروش را زیر و رو کرده اید و شاهد تفاوت قیمتی بوده اید. احتمالاً این سوال هم برایتان پیش آمده که چرا قیمت فلنج و اتصالات جوشی در سایت های فروش آهن مختلف متفاوت است؟ در این مطلب قصد داریم ضمن بررسی فاکتورهای مؤثر بر قیمت فلنج و اتصالات، این تفاوتی قیمت را بررسی کنیم

خرید فلنج

فلنج چیست؟

فلنچ چیست؟! این نخستین پرسشی است که با شنیدن نام فلنج در ذهن شما شکل می گیرد! فلنج به قطعاتی کاربردی برای اتصال لوله و تجهیزات پایپینگ به یکدیگر گفته می شود. فلنج ها معمولاً منافذ و فضاهای مشخصی دارند. این منافذ با چفت و بست خاصی سبب اتصال تجهیزات و قطعات مختلف به هم می شود.
به دلیل افزایش تقاضا برای استفاده از فلنج، این ابزار کاربردی در انواع مختلفی طراحی و ساخته می شود. جنس و مشخصات فنی فلنج می تواند متفاوت باشد. فولاد یا استیل، چدن و برنج از مهمترین مواد سازنده انواع فلنج است. مشخصات فنی فلنج نیز از حیث نحوه اتصال، شکل ظاهری، ابعاد و اندازه، استاندارد ساخت و قابلیت ها متفاوت است. شما با بررسی جدول استاندارد فلنج می توانید مشخصات طیف وسیعی از انواع فلنج را مطالعه کنید. 

چرا قیمت فلنج و اتصالات در سایت فروش آهن مختلف، متفاوت است؟

اگر نگاهی به قیمت فلنج در فروشگاه مختلف بندازید، احتمالاً قیمت ثابت و یکسانی نخواهید دید. در نتیجه این پرسش برایتان به وجود می آید که چرا قیمت فلنج در سایت فروش آهن متفاوت است؟ برای پاسخ به این پرسش می توان 7 عامل کلیدی را مؤثر دانست. عواملی که به دلیل عملکرد متفاوت سایت های فروش، نقش زیادی بر تفاوت قیمت فلنج دارد. در ادامه به بررسی این فاکتورها می پردازیم.

عملکرد و چگونگی فعالیت سایت

نخستین عامل در تفاوت قیمت سایت های فروش انواع فلنج، چگونگی فعالیت آن هاست. به زبان ساده تر، برخی از سایت ها فروش انحصاری محصولات خاصی مثلاً فقط ورق را برعهده دارند. یا اینکه به عنوان واسطه عمل کرده و خودشان شرکت بازرگانی و مستقیم با کارخانه‌ تولیدکننده در ارتباط نیستند. در نتیجه میزان در نظرگیری سود و اختلاف قیمت چنین سایت هایی بیشتر از شرکت های تخصصی آهن آلات است.

 همکاری با برندهای تولید فلنج و اتصالات

اغلب سایت های فروش فلنج، با برندهای مختلف ایرانی یا خارجی در ارتباط هستند. هر چه سابقه و اعتبار یک شرکت بالاتر باشد، طبیعتاً این همکاری قوی و پرنگ تر است. بنابراین، قیمت تمام شده آن شرکت پایین تر و طبیعتاً قیمت فروش آن مقرون به صرفه تر است. در حالی که شرکت های کم سابقه و غیرتخصصی، برای جلب اعتماد و تهیه محصولات، ناچار به پرداخت هزینه بالاتری به تولیدکننده هستند. لذا قیمت فروش فلنج در چنین شرایطی متفاوت از شرکت های بازرگانی با تجربه است.

میزان نفوذ در بازار

هر چه یک شرکت و برند تجاری در بازار اعتبار داشته باشد، طبیعتاً طرفدار و خواهان بیشتری خواهد داشت. بنابراین، برخی شرکت برای ربودن گوی رقابت و جذب مشتری، قیمت های پایین تر و متفاوتی ارائه می کنند.

کاهش واسطه ها در فروش فلنج و اتصالات

ارتباط مستقیم با کارخانه تولیدکننده و کاهش واسطه، یعنی قیمت تمام شده کمتر برای شرکت بازرگانی. لذا قیمت فروش فلنج در چنین سایت هایی اغلب مقرون به صرفه تر است. به خاطر داشته باشید هر چه فاصله تولید تا عرضه کاهش پیدا کند، قیمت خرید فلنج ارزان تر است. چراکه حاشیه سود عوامل مختلف کاهش می یابد.

خدمات ویژه مشتریان

برخی شرکت تجاری برای کاربران خدمات و امتیازات ویژه ای در نظر می گیرند. از جمله تخفیفات خرید بالاتر از سقف مشخص و نظایر آن. این خدمات و امتیازات می تواند در کاهش یا افزایش قیمت خرید فلنج مؤثر باشد.

هزینه های انبارداری، ارسال و بارگیری فلنج

برخی بازرگانی، هزینه های جانبی را با معیارهای خاصی تعیین می کنند. به عنوان مثال به دلیل داشتن انبار خصوصی، هزینه انبارداری تا چند روز مشخص رایگان یا کم هزینه است. یا اینکه به دلیل داشتن تیم کارشناسی مختص همان شرکت، ارسال و بارگیری سفارش ورق قیمت ارزان تری دارد.

حاشیه سود فروش فلنج و اتصالات

شرکت های تجاری و سایت فروش فلنج، حاشیه سودهای مختلفی برای خود در نظر می گیرند. برخی از شرکت ها به دلیل کاهش واسطه، اعتبار بالا، ارتباط خوب با برندهای تولید کننده، حاشیه سود پایین تری دارند. این شرکت ها سعی می کنند، با افزایش فروش خود میزان سود دریافتی را بالا ببرند. این عامل می تواند هم برای فروشنده و هم خریدار، امتیاز مثبتی لحاظ شود.

شما مخاطبان عزیز برای دریافت مشاوره رایگان خرید و دریافت قیمت لوله مانیسمان و فلنج و اتصالات با تلفن 88654200-021  تماس بگیرید یا به سایت شرکت فولاد جهان مهر به آدرس jamsteelco.com  مراجعه نمایید.

انواع فلنج

 

برای خرید از سایت های فروش آهن به چه نکاتی توجه کنیم؟

سایت فروش فلنج باید از شرکت های تجاری با سابقه در زمینه آهن آلات باشد. تخصصی بودن و داشتن تجربه لازم دو رمز اصلی برای انتخاب یک مجموعه است.

  • تنوع بالای محصولات باعث می شود تا بهتر بتوان مشخصات فنی فلنج ها را با یکدیگر مقایسه کرد.

  • بهترین سایت فروش فلنج با برندهای معتبر ایرانی همکاری دارد. همچنین قیمت به روزی از محصولات خود را به مشتریان ارائه می کند.

  • امکان مشاوره تخصصی و کسب اطلاعات لازم از محصولات و شرایط خرید از دیگر معیارهای مهم است.

  • سایت های معتبر دارای ضمانت و پشتیبانی فعال از محصولات خود هستند.

  • برای خرید از سایت فروش فلنج از گواهی و استانداردهای معتبر مالی آن مطمئن شوید.

خرید فلنج با تضمین کیفیت و قیمت

یک مرکز خرید تخصصی و با سابقه، گزینه ای هوشمندانه برای خرید فلنج با قیمت مناسب است.

مجموعه فولاد جهان مهر از سال 1350 فعالیت خود را از منطقه شاپور تهران ( خیابان قزوین فعلی) در زمینه تهیه و تامین انواع آهن آلات ساختمانی مانند تیرآهن معمولی ، میلگرد، فلنج و... آغاز کرد. پس از گذشت 27 سال و تاسیس بازار آهن شادآباد تهران، ضمن استقرار در بازار آهن، حوزه کاری خود به سایر بخش ها مانند صنعت نفت، سپاهان و پتروشیمی، و امکان تمامی اقلام فولادی نظیر ورق گرم فولاد مبارکه اصفهان ، لوله مانیسمان ، فلنج و اتصالات، تیرآهن هاش ، شیرآلات و … را برای مشتریان خود فراهم نمود.

این مجموعه به صورت رسمی در سال 1389 شرکت فولاد جهان مهر را ثبت نموده است و با ارائه فاکتور رسمی و واردات مستقیم از چین، ترکیه و اروپا سعی بر تامین نیازهای مشتریان معتبر خود نموده است.

در سال 1394 با توجه به گسترش اینترنت و نیاز مشتریان به دسترسی سریعتر قیمت، سایت شرکت فولاد جهان مهر به آدرس jamsteelco.com راه اندازی شد و ضمن ارتباط بهتر با مشتریان، به ارائه مشاوره فنی خرید رایگان توسط تیم مهندسی مجموعه از طریق تلفن 88654200-021 به مشتریان ارائه نموده است.

این شرکت با پشتوانه تجربه نیم قرنی خود در تامین انواع مقاطع فولادی، فلنج و لوله فولادی مورد استفاده در صنایع نفت و سپاهان، پتروشیمی، نیروگاهی، ماشین سازی، کشتی سازی، ساختمانی و...، و تلاش برای تامین متریال مورد نیاز این صنایع در کوتاهترین زمان و با مناسبترین قیمت از کارخانجات و برند های معتبرایرانی و خارجی ، همچنین اخذ و ارائه گواهینامه بین المللی از این کارخانجات، هم‌اکنون یکی از مهمترین تامین کنندگان مقاطع آهن و فولاد کشور محسوب می‌گردد.

شما مخاطبان عزیز برای دریافت جدیدترین قیمت فلنج و اتصالات با تلفن 88654200-021 تماس بگیرید.

قیمت فلنج

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
احسان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۵۳ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۵
0
0
خیلی عالی بود
ممنونم
نظر شما: