نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

تقی آزاد ارمکی - انتخاباتی که در پیش داشتیم در سایه یک مجموعه از محدودیت‌ها بود. محدودیت اول این بود که قرار نیست دوره آقای رییسی نقد شود و از یک طرف باید آن را دوره طلایی قلمداد کنید.
چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

محمد حیدری» نگاهی گذرا به رسانه‌های اصول‌گرا، عمق ناکارآمدی و معیوب بودن این گفتمان را نشان می‌دهد. در واقع اصلا نمی‌توان آنها را «رسانه» خواند، آنها نه رسانه! بلکه تعدادی بنگاه خبرسازی و تبلیغاتی هستند
يکشنبه ۲۴ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 14
کد خبر: ۱۲۴۱۹۸
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۹
معاون امنیتی وزیر کشور:

برنامه‌های مرتبط با تشییع شهدای خدمت در نهایت امنیت برگزار شد

استقبال و مدیریت برنامه های حضور ۹۰ هیات خارجی به تنهایی مستلزم ماه‌ها برنامه ریزی بود ولی دیدیم که به بهترین شکل انجام شد.
سیدمجید میراحمدی معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور با بیان اینکه مراسم و برنامه‌های مرتبط با تشییع شهدای خدمت در نهایت امنیت برگزار شد، گفت: استقبال و مدیریت برنامه های حضور ۹۰ هیات خارجی به تنهایی مستلزم ماه‌ها برنامه ریزی بود ولی دیدیم که به بهترین شکل انجام شد.
 
سید مجید میراحمدی معاون امنیتی وانتظامی وزیر کشور ضمن تسلیت شهادت شهید ابراهیم رئیسی و همراهان شهید ایشان و با قدردانی از حضور گسترده، باشکوه و‌ میلیونی آحاد مردم در مراسم وداع و تشییع پیکر مطهر این شهیدان گفت: در حالیکه شهادت آیت‌الله دکتر رئیسی و همراهان ایشان ناگهانی و بهت‌آور بود اما به لطف الهی برنامه‌ها و مراسم های مرتبط با تشییع و وداع با شهدا به بهترین شکل  ممکن برگزار شد و مردم تشییع کننده در شهرهای مختلف حماسه آفریدند.
 
وی اضافه کرد: مردم کشورمان در روز فتح خرمشهر در مشهد حماسه بی نظیر و به یاد ماندنی از حضور خود را تاریخی کردند و نشان دادند که حقیقتا خادمان صدیق خود را خوب می‌شناسند و پای مکتب مدیریتی شهید رئیسی را مهر تائید زدند.
 
میراحمدی اضافه کرد: بعد از شهادت آیت‌الله شهید رئیسی و همراهان ایشان شاهد برگزاری برنامه‌ها و مراسمات پی‌درپی و متراکم و با حضور میلیونی و کم‌نظیر مردم و با حضور بیش از ۹۰ هیات از کشورهای مختلف جهان در سطوح عالی بودیم که استقبال و مدیریت این سطح از هیات‌های خارجی خود به تنهایی مستلزم ماه‌ها برنامه ریزی و پیش‌بینی‌های مختلف است، ولی تمامی این مراسمات با نظم و امنیت کامل و بدون حادثه جانی و جسمانی و به‌بهترین شکل به لطف خداوند برگزار شد.
 
میراحمدی خاطرنشان کرد: اینکه چنین تجمعات میلیونی و سراسر احساس و شور بدون تلفات و در نهایت امنیت و سلامت برگزار شد را باید امداد اللهی بدانیم البته فراموش نکنیم که این سطح از توانمندی از مدیریت برگزاری مراسمات نشانه دیگری از اقتدار و توانمندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مدیریت صحنه‌هایی با این وسعت و جمعیتهای همچون رود خروشان است.
 
وی گفت: توجه داشته باشیم پس از انتشار خبر بهت آور شهادت آیت الله رئیسی و سایر عزیزان نقش تعیین کننده مقام معظم رهبری در مدیریت و ایجاد آرامش و ثبات،  تعیین کننده و استثنایی و الهی است. این اطمینان و آرامش قلبی مقام معظم رهبری همچون حالات امام خمینی در زمان شهادت ۷۲ تن برخواسته از پایگاه نور و‌ اللهی آنان است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: