بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
جمعه ۰۱ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 21
کد خبر: ۱۲۴۱۹۸
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۹
معاون امنیتی وزیر کشور:

برنامه‌های مرتبط با تشییع شهدای خدمت در نهایت امنیت برگزار شد

استقبال و مدیریت برنامه های حضور ۹۰ هیات خارجی به تنهایی مستلزم ماه‌ها برنامه ریزی بود ولی دیدیم که به بهترین شکل انجام شد.
سیدمجید میراحمدی معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور با بیان اینکه مراسم و برنامه‌های مرتبط با تشییع شهدای خدمت در نهایت امنیت برگزار شد، گفت: استقبال و مدیریت برنامه های حضور ۹۰ هیات خارجی به تنهایی مستلزم ماه‌ها برنامه ریزی بود ولی دیدیم که به بهترین شکل انجام شد.
 
سید مجید میراحمدی معاون امنیتی وانتظامی وزیر کشور ضمن تسلیت شهادت شهید ابراهیم رئیسی و همراهان شهید ایشان و با قدردانی از حضور گسترده، باشکوه و‌ میلیونی آحاد مردم در مراسم وداع و تشییع پیکر مطهر این شهیدان گفت: در حالیکه شهادت آیت‌الله دکتر رئیسی و همراهان ایشان ناگهانی و بهت‌آور بود اما به لطف الهی برنامه‌ها و مراسم های مرتبط با تشییع و وداع با شهدا به بهترین شکل  ممکن برگزار شد و مردم تشییع کننده در شهرهای مختلف حماسه آفریدند.
 
وی اضافه کرد: مردم کشورمان در روز فتح خرمشهر در مشهد حماسه بی نظیر و به یاد ماندنی از حضور خود را تاریخی کردند و نشان دادند که حقیقتا خادمان صدیق خود را خوب می‌شناسند و پای مکتب مدیریتی شهید رئیسی را مهر تائید زدند.
 
میراحمدی اضافه کرد: بعد از شهادت آیت‌الله شهید رئیسی و همراهان ایشان شاهد برگزاری برنامه‌ها و مراسمات پی‌درپی و متراکم و با حضور میلیونی و کم‌نظیر مردم و با حضور بیش از ۹۰ هیات از کشورهای مختلف جهان در سطوح عالی بودیم که استقبال و مدیریت این سطح از هیات‌های خارجی خود به تنهایی مستلزم ماه‌ها برنامه ریزی و پیش‌بینی‌های مختلف است، ولی تمامی این مراسمات با نظم و امنیت کامل و بدون حادثه جانی و جسمانی و به‌بهترین شکل به لطف خداوند برگزار شد.
 
میراحمدی خاطرنشان کرد: اینکه چنین تجمعات میلیونی و سراسر احساس و شور بدون تلفات و در نهایت امنیت و سلامت برگزار شد را باید امداد اللهی بدانیم البته فراموش نکنیم که این سطح از توانمندی از مدیریت برگزاری مراسمات نشانه دیگری از اقتدار و توانمندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مدیریت صحنه‌هایی با این وسعت و جمعیتهای همچون رود خروشان است.
 
وی گفت: توجه داشته باشیم پس از انتشار خبر بهت آور شهادت آیت الله رئیسی و سایر عزیزان نقش تعیین کننده مقام معظم رهبری در مدیریت و ایجاد آرامش و ثبات،  تعیین کننده و استثنایی و الهی است. این اطمینان و آرامش قلبی مقام معظم رهبری همچون حالات امام خمینی در زمان شهادت ۷۲ تن برخواسته از پایگاه نور و‌ اللهی آنان است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: