نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

تقی آزاد ارمکی - انتخاباتی که در پیش داشتیم در سایه یک مجموعه از محدودیت‌ها بود. محدودیت اول این بود که قرار نیست دوره آقای رییسی نقد شود و از یک طرف باید آن را دوره طلایی قلمداد کنید.
چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

محمد حیدری» نگاهی گذرا به رسانه‌های اصول‌گرا، عمق ناکارآمدی و معیوب بودن این گفتمان را نشان می‌دهد. در واقع اصلا نمی‌توان آنها را «رسانه» خواند، آنها نه رسانه! بلکه تعدادی بنگاه خبرسازی و تبلیغاتی هستند
پنجشنبه ۲۸ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 18
کد خبر: ۴۷۲۲۷
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۲

هوای پایتخت سالم شد

مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوا گفت:هوای پایتخت با ایستادن شاخص ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون روی عدد ۸۸ در وضعیت سالم قرار گرفت.
تدبیر24: دکتر وحیدحسینی مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوا، افزود: بر اساس اطلاعات رسیده از ایستگاه های سنجش آلودگی هوای شهر تهران، میزان غلظت تمام  آلاینده ها  نسبت به روز گذشته کاهش داشته است.
 
به گفته وی، در حال حاضر میانگین غلظت به لحاظ آلاینده ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون در بیشتر ایستگاه ها در حد مجاز بوده و شاخص کیفیت هوا در حال حاضر در شرایط سالم است.
 
مدیر عامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران تصریح کرد: در حال حاضر ایستگاه شهر ری با ایستادن شاخص ذرات معلق کمتر از دو ونیم میکرون روی عدد ۱۳۸ آلوده ترین منطقه پایتخت است.
 
حسینی اظهار داشت: پیش بینی هواشناسی برای پایتخت حاکی از آسمانی ابری در پاره ای نقاط همراه با بارش پراکنده و مه صبحگاهی است. به این ترتیب انتظار می رود شاخص کیفیت هوا به جز  در مناطق پرتردد و شلوغ در شرایط سالم باقی بماند.
 
وی تصریح کرد: اثرات بهداشتی آلاینده ذرات معلق کمتر از دو و نیم میکرون در  منطقه ناسالم برای گروه‌های حساس شامل افزایش احتمال علائم تنفسی در افراد حساس، تشدید بیماری قلبی و ریوی، مرگ و میر زودرس در افراد مبتلا به بیماریهای قلبی - ریوی و افراد مسن است لذا توصیه می شود در منطقه ناسالم این افراد فعالیت های طولانی مدت در فضای باز را کاهش دهند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: