نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

تقی آزاد ارمکی - انتخاباتی که در پیش داشتیم در سایه یک مجموعه از محدودیت‌ها بود. محدودیت اول این بود که قرار نیست دوره آقای رییسی نقد شود و از یک طرف باید آن را دوره طلایی قلمداد کنید.
چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

محمد حیدری» نگاهی گذرا به رسانه‌های اصول‌گرا، عمق ناکارآمدی و معیوب بودن این گفتمان را نشان می‌دهد. در واقع اصلا نمی‌توان آنها را «رسانه» خواند، آنها نه رسانه! بلکه تعدادی بنگاه خبرسازی و تبلیغاتی هستند
شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 20
کد خبر: ۴۷۲۸۸
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۷:۲۹

روحانی به ترکمنستان می رود

حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان در آینده ای نزدیک به منظور دیدار دوجانبه و پاسخگویی به حضور «قربان‌قلی بردی‌محمدف» در مراسم تحلیف ریاست جمهوری، به عشق آباد سفر خواهد کرد.
تدبیر24: حسن قشقاوی، معاون وزیر امور خارجه، نیز که به تازگی به منظور شرکت در يازدهمين اجلاس کميسيون مشترک همکاری ‌‌های کنسولی، مرزی و گمرکی ايران و ترکمنستان به عشق آباد سفر کرده است، در این رابطه توضیح داد: در حاشیه اجلاس مشترک کنسولی بین دو کشور پروتکل انتقال محکومین بین دو کشور به امضاء رسید که با سفر قریب‌الوقوع ریاست جمهوری اسلامی ایران به عشق‌آباد این موافقت‌نامه مورد امضای نهایی قرار خواهد گرفت.
 
همچنین پیش بینی می شود سفر رئیس جمهور به ترکمنستان بدلیل حضور در جشن جهانی نوروز ۹۴ باشد. در جشن جهانی نوروز که هر سال در یکی از کشورهای عضو پرونده ثبت جهانی نوروز؛ ایران، افغانستان، تاجیکستان، ترکمنستان و آذربایجان برگزار می شود، روسای جمهور و سران عالی رتبه کشورها حضور می یابند. جشن جهانی نوروزی ۹۳ در کابل برگزار شده بود، اما تاکنون کشور برگزار کننده جشن نوروز ۹۴ مشخص نشده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: