نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

تقی آزاد ارمکی - انتخاباتی که در پیش داشتیم در سایه یک مجموعه از محدودیت‌ها بود. محدودیت اول این بود که قرار نیست دوره آقای رییسی نقد شود و از یک طرف باید آن را دوره طلایی قلمداد کنید.
چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

محمد حیدری» نگاهی گذرا به رسانه‌های اصول‌گرا، عمق ناکارآمدی و معیوب بودن این گفتمان را نشان می‌دهد. در واقع اصلا نمی‌توان آنها را «رسانه» خواند، آنها نه رسانه! بلکه تعدادی بنگاه خبرسازی و تبلیغاتی هستند
پنجشنبه ۲۸ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 18
کد خبر: ۴۷۳۱۲
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۰

برانکو: فعلاً به ایران نمی‌آیم

برانکو ایوانکوویچ گفت: مذاکره برای هدایت پرسپولیس خوب پیش می‌رفت ولی آنها با من تماس گرفتند و تقریبا همه چیز را تا اطلاع ثانوی کنسل کردند.
تدبیر24: یک هفته‌ای است که خبر آمدن برانکو ایوانکوویچ به تهران و نشستن این مربی کهنه‌کار کروات که سابقه هدایت تیم ملی را نیز در کارنامه خود دارد به تیتر نخست تمام رسانه‌های ورزشی بدل شده؛ مردی که حتی خبر آمدنش نیز نیمکت فعلی پرسپولیس را به واکنش‌های متفاوتی وا داشته و سرمربی تیم، حمید درخشان آنهایی را که روی موضوع برانکو و قرارداد مدیران باشگاه با او سماجت می‌کنند «مخل آرامش تیم» خطاب کرده است.  
 
البته همین یک خبر سبب شده تا هواداران سرخ‌ها که دل خوشی از نتایج به‌دست آمده کادر فنی ندارند تا حدودی امیدوار شوند اما نکته مهم اینجاست که با حضور نژادفلاح، قائم مقام جدید باشگاه هر روز درباره پیوستن برانکو یا جانشینان دیگر درخشان خبرهای ضد و نقیضی به گوش می‌رسد. نژادفلاح در آخرین گفت‌وگوی خود و در پاسخ به این پرسش که اگر پرسپولیس در بازی امروز مقابل صبا شکست بخورد احتمال تغییر کادرفنی وجود دارد، عنوان کرده: برد و باخت و نتیجه بازی با صبای قم ملاک تغییرات در کادرفنی و سرنوشت درخشان نیست.  
 
اما این سخن واقعیت محض نیست چون نژادفلاح که حالا تبدیل به سوژه یک مطبوعات شده و ترجیح می‌دهد خودش را در چشم کادر فنی و بازیکنان مثبت جلوه بدهد یقینا بعد از یک هفته دوباره خبر برانکو و مذاکره با این مربی کروات را مطرح خواهد کرد. شنیده‌ها حاکی از این است که نژادفلاح اعتماد زیادی به درخشان ندارد و برای اینکه آرامش تیم در آستانه بازی با صبای قم به‌هم نخورد به روش محافظه‌کاری روی آورده است. برای همین مساله و مطمئن شدن خبر پیوستن برانکو به پرسپولیس گفت‌وگوی کوتاه تلفنی با برانکو داشتیم که در این گفت‌وگو مربی سابق تیم ملی بیان کرد همه چیز برای آمدن به تهران خوب پیش می‌رفت ولی ناگاه از طرف پرسپولیسی‌ها مذاکره قطع شد. البته برانکو هنوز امیدوار است که در هفته آتی بار دیگر با طرف دیگر پای میز مذاکره نشسته و بار دیگر طعم مربیگری در ایران را تجربه کند.
 
  موضوع آمدن‌تان به ایران به کجا کشید؟
من مشتاق بودم ولی اتفاقی که سه‌شنبه ظهر افتاد شرایط را کمی تغییر داد.
 
  سه‌شنبه چه اتفاقی رخ داد؟
مذاکره برای هدایت پرسپولیس خوب پیش می‌رفت ولی آنها با من تماس گرفتند و تقریبا همه چیز را تا اطلاع ثانوی کنسل کردند. آنها به من گفتند ممکن نیست در حال حاضر تغییراتی ایجاد کنیم.
 
  پس همه چیز را باید تقریبا کنسل شده بدانیم؟
البته ممکن است هفته آینده دوباره مذاکرات از سر گرفته شود!‌ (او به زبان فارسی می‌گوید ان‌شاءالله)‌
 
شاید این اتفاق به خاطر جلسه نژادفلاح و درخشان به وجود آمده است.  
من نمی‌دانم بین آنها چه چیزی گذشته ولی همین اندازه می‌دانم که همه چیز خوب پیش رفته بود و سعی کردیم به توافق برسیم ولی همه چیز از سوی آنها کنسل شد.
 
 هواداران پرسپولیس از عملکرد تیم راضی نیستند و امید به حضور برانکو دارند.
در فلسفه کاری من نیست درباره عملکرد همکارانم صحبت کنم. زمانی که در ایران بودم تعهد کاری خودم را ثابت کردم. می‌دانم پرسپولیس باشگاه بزرگی است و امیدوارم اگر بتوانم کمکی کنم روی نیمکت این تیم بنشینم.
منبع: مشرق
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: