نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

تقی آزاد ارمکی - انتخاباتی که در پیش داشتیم در سایه یک مجموعه از محدودیت‌ها بود. محدودیت اول این بود که قرار نیست دوره آقای رییسی نقد شود و از یک طرف باید آن را دوره طلایی قلمداد کنید.
چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

محمد حیدری» نگاهی گذرا به رسانه‌های اصول‌گرا، عمق ناکارآمدی و معیوب بودن این گفتمان را نشان می‌دهد. در واقع اصلا نمی‌توان آنها را «رسانه» خواند، آنها نه رسانه! بلکه تعدادی بنگاه خبرسازی و تبلیغاتی هستند
پنجشنبه ۲۸ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 18
کد خبر: ۴۷۳۲۹
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۹

خلیفه داعش در لیست جدید آمریکا!

یک مقام آمریکایی اعلام کرد که واشنگتن فهرستی از برجسته‌ترین سرکرده‌های داعش و در راس آن ابوبکر البغدادی برای هدف قرار دادن آنها تهیه کرده است.
تدبیر24: یک مقام آمریکایی اعلام کرد که واشنگتن فهرستی از برجسته‌ترین سرکرده‌های داعش و در راس آن ابوبکر البغدادی برای هدف قرار دادن آنها تهیه کرده است.
 
به گزارش  شبکه خبری روسیا الیوم، این مسوول آمریکایی خاطرنشان کرد: قرار است افرادی که اسامی آنها در این فهرست آمده است از طریق حملات هوایی ائتلاف مورد هدف قرار گیرند. ابوبکر البغدادی مرد شماره یک داعش مطمئن است که واشنگتن وی را هدف قرار می‌دهد و این مساله باعث شده خود را پنهان سازد.
 
وی تصریح کرد که چندین ماه از آخرین گزارش اطلاعاتی که محل احتمالی اختفای وی را فاش می‌ساخت، گذشته است.
 
این مقام آمریکایی در مصاحبه با سی‌ان‌ان گفت: نیروهای آمریکایی توانسته‌اند ده‌ها تن از اعضای داعش را به قتل برسانند که اسامی آنها در این فهرست وجود داشته است . از جمله این افراد یک کارشناس در زمینه سلاح‌های شیمیایی بود و ما نیاز بیشتری به اطلاعات جدید درخصوص هویت رهبران داعش که قرار است از طریق حملات هوایی کشته شوند داریم.
 
این سخنان مقام آمریکایی در حالی مطرح می‌شود که در گذشته چندین تن از مسوولان آمریکایی اعلام کرده بودند که برای هدف قرار دادن ابوبکر بغدادی سرکرده داعش نیازمند موافقت باراک اوباما رئیس‌جمهوری این کشور هستند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: