نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

تقی آزاد ارمکی - انتخاباتی که در پیش داشتیم در سایه یک مجموعه از محدودیت‌ها بود. محدودیت اول این بود که قرار نیست دوره آقای رییسی نقد شود و از یک طرف باید آن را دوره طلایی قلمداد کنید.
چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

محمد حیدری» نگاهی گذرا به رسانه‌های اصول‌گرا، عمق ناکارآمدی و معیوب بودن این گفتمان را نشان می‌دهد. در واقع اصلا نمی‌توان آنها را «رسانه» خواند، آنها نه رسانه! بلکه تعدادی بنگاه خبرسازی و تبلیغاتی هستند
پنجشنبه ۲۸ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 18
کد خبر: ۴۷۳۴۱
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۶

شرمن امروز راهی ژنو می‌شود

مذاکره کننده ارشد آمریکایی برای حضور در مذاکرات هسته‌ای امروز راهی ژنو می‌شود.
 تدبیر24: وندی شرمن معاون وزیر امور خارجه آمریکا پنجشنبه راهی ژنو می‌شود تا در این شهر با مقامات ایران درباره ادامه مذاکرات هسته‌ای گفت‌وگو کند. به نوشته خبرگزاری رویترز، یک مقام وزارت خارجه آمریکا در بیانیه‌ای در مورد این دیدار گفت: این رایزنی‌های دوجانبه در چارچوب مذاکرات ١+٥ با ایران است که به ریاست کاترین اشتون نماینده ویژه اتحادیه اروپا صورت می گرفت.
 
تازه ترین دور از رایزنی‌های هسته‌ای اوایل ماه جاری در حالی در حاشیه نشست امنیتی مونیخ برگزار شد که طرف غربی می‌گوید باید تا پایان ماه مارس (اوایل فروردین) چارچوب توافق نهایی مشخص شود.
 
مرضیه افخم روز چهارشنبه مسئله دو مرحله‌ای شدن توافق را رد کرده و گفت طرفین می‌خواهند به تفاهمی سیاسی برسند و هدف توافق نهایی همچنان پایان ژوئن (٩ تیر) است. وی همچنین گفته بود دور بعدی مذاکرات پیش از پایان سال جاری برگزار می‌شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: