نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

تقی آزاد ارمکی - انتخاباتی که در پیش داشتیم در سایه یک مجموعه از محدودیت‌ها بود. محدودیت اول این بود که قرار نیست دوره آقای رییسی نقد شود و از یک طرف باید آن را دوره طلایی قلمداد کنید.
چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

محمد حیدری» نگاهی گذرا به رسانه‌های اصول‌گرا، عمق ناکارآمدی و معیوب بودن این گفتمان را نشان می‌دهد. در واقع اصلا نمی‌توان آنها را «رسانه» خواند، آنها نه رسانه! بلکه تعدادی بنگاه خبرسازی و تبلیغاتی هستند
سه‌شنبه ۲۶ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 16
کد خبر: ۴۷۳۵۹
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۵

دستگیری هكر اينترنتی در لرستان

فردي كه اقدام به هک و نفوذ به سيستم شهروندان كرده بود توسط پليس فتای استان لرستان شناسايي و دستگير شد.
تدبیر24: سرهنگ فرهاد ابدل چگني رئيس پليس فضاي توليد و تبادل اطلاعات فرماندهي انتظامي لرستان بيان داشت: در پي شكايت تعدادي از شهروندان استان مبني بر هك شدن سيستم رايانه اي و سرقت اطلاعات آنها، بررسي موضوع در دستور كار پليس فتا قرار گرفت.  
 
وی عنوان کرد: با انجام اقدامات فني و تخصصي اين پليس در فضاي مجازي متهم شناسايي و با هماهنگي مقام قضايي دستگير شد.  
 
رئيس پليس فضاي توليد و تبادل اطلاعات فرماندهي انتظامي لرستان افزود: متهم در بازجويي به بزه انتسابي اعتراف كرد و پس از تشكيل پرونده برای سير مراحل قانوني به مراجع قضايي تحويل داده شد.  
 
سرهنگ ابدال چگني به شهروندان توصيه كرد که سيستم دفاعي كامپيوتر خود را با نصب آنتي ويروس اورجينال و بروز شده مناسب مجهز کنند و همچنين رمزهاي قوي كه شامل تركيبي از حروف و اعداد است برای ورود به سيستم خود انتخاب كنند.
برچسب ها: تدبیر24 هک پلیس
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: