بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 13
کد خبر: ۵۶۱۴۵
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۹

ارتش یمن دو تانک عربستان را منهدم کرد

شبکه تلویزیونی المسیره خبر فوری گزارش داد: ارتش یمن و کمیته های مردمی دو تانک ارتش عربستان سعودی را در حمله به یکی از پاسگاه های نظامی در منطقه المخروق استان نجران در جنوب عربستان منهدم کردند.
 تدبیر24: شبکه تلویزیونی المسیره خبر فوری گزارش داد: ارتش یمن و کمیته های مردمی دو تانک ارتش عربستان سعودی را در حمله به یکی از پاسگاه های نظامی در منطقه المخروق استان نجران در جنوب عربستان منهدم کردند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، در عین حال سخنگوی انصار الله یمن گفت خروج نیروهای ما از برخی استان ها، عقب نشینی تاکتیکی بود.

شبکه تلویزیونی الجزیره انگلیسی، «محمد البخیتی» سخنگوی انصارالله در یمن گفت شکست های روز جمعه این گروه، عقب نشینی تاکتیکی بوده است. وی افزود: این یک شکست نبود و در خصوص تعز، اوضاع کاملاً تحت کنترل است. با وجود این، ما نیروهایمان را از استان های شبوه، ابین و عدن خارج کردیم؛ این عقب نشینی تاکتیکی با هدف اعزام دوباره نیروهای ارتش و مردمی صورت گرفت. اوضاع میدان نبرد، این گونه ایجاب می کرد، زیرا حملات نوعی تبلیغات گمراه کننده را در رسانه ها ایجاد کرده بود. مردم متوجه نشدند که هدف ما از پیشروی به سمت جنوب (یمن)، حفاظت از مردم در برابر القاعده بود. اکنون این خود مردم و همچنین جنبش جنوب است که باید امنیت را در مناطق جنوب کشور تأمین کنند.

این مقام افزود: ما از آن بیم داریم که داعش و القاعده بر مناطقی که از آنها عقب نشینی کرده ایم، مسلط شوند.بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: